بیت کوین پس از تجمع چشم نواز سال نو به کمتر از 30،000 دلار سقوط می کند – RT Business News

دارایی دیجیتال پیشرو در جهان ، بیت کوین ، به طور ناگهانی تا 15 درصد از ارزش خود را از دست داده است ، و تقریباً به 28000 دلار رسیده است ، در حالی که ارزهای رمزپایه جایگزین رشد می کنند و رهبر را می رسانند.

بر اساس داده های پیگیری شده توسط CoinDesk ، رسانه ای که به ارزهای رمزپایه اختصاص دارد ، به دنبال یک تجمع بی سابقه در تعطیلات سال نو ، بیت کوین به 28218 دلار سقوط کرد و 14.68 درصد افت کرد و دوباره به 30 هزار دلار رسید بیت کوین در ساعت 11:55 به وقت گرینویچ با 8.71 درصد کاهش به 31105 دلار رسید.

خبر مرتبط  روسیه بزرگترین معدن طلای WORLD’S در سیبری را افتتاح می کند - اخبار کسب و کار RT

“بیت کوین در حال بازنشانی بسیار ضروری است. پس از یک دوره افزایش اهرم و بالا [perpetual] نرخ بودجه در سیستم عامل های مشتقات ، ادغام مختصری در مورد این سطوح لازم است “ متیو دیب ، یکی از بنیانگذاران و مدیر COO از استک فاند ، به CoinDesk گفت.
همچنین در rt.com
یک رکورد در ساعت: بیت کوین مجموعه ای از بالاترین بالاترین رقم ها را برای خود ثبت می کند و در مسیر خود تا 35000 دلار ثابت استخبر مرتبط  هواپیمای 737 MAX زمینی Boeing برای شروع پروازهای تست صدور گواهینامه در ایالات متحده آمریکا از اوایل روز دوشنبه - گزارش ها - اخبار تجاری RT

این توکن یک گاو نر بزرگ در هفته گذشته نشان داد و در روز یکشنبه به بالاترین رقم 34000 دلار رسید. این افزایش موجب افزایش سقف بازار بیت کوین به حدود 640 میلیارد دلار شد.

اتر ، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار ، اوایل روز دوشنبه به بالاترین سطح 35 ماه گذشته خود رسید و بالاتر از 1150 دلار رسید ، و قبل از بازگشت به 980 دلار ، افزایش بیش از 18 درصدی روزانه را نشان داد.

خبر مرتبط  شش مدیر نفتی آمریکا به اتهام فساد مالی در ونزوئلا محکوم شدند - RT Business News

Litecoin با 155 دلار معامله شد که بالاترین میزان از آوریل 2018 است ، در حالی که بیت کوین پول نقد تقریباً پنج درصد پیشرفت کرد و به 406 دلار رسید و به بالاترین سطح در 11 ماه گذشته رسید. گزارش شده است که سکه های دیگر سودهای خود را کاهش داده اند ، اما هنوز هم بهتر از بیت کوین عمل نمی کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید