بیت کوین مجموعه ای از اوج های جدید در همه زمان ها را تعیین می کند ، و در مسیر خود تا 35000 دلار ثابت است – RT Business News

بیت کوین پس از ثبت رکورد در سال 2020 شروع به شروع سریع سال می کند. ارز رمزنگاری شده برتر جهان پس از دو بار شکستن رکوردهای خود در کمتر از 24 ساعت ، برای اولین بار از مرز 34000 دلار عبور کرده است.

قیمت بیت کوین 13 درصد دیگر افزایش یافته است تا با فروش معاملات روزانه از 75 میلیارد دلار به بالاترین رقم 34000 دلار برسد.

براساس CoinMarketCap ، بیت کوین در 7:49 صبح به وقت گرینویچ با 34789 دلار معامله شد. گفته می شود سرمایه بازار در حدود 640 میلیارد دلار است.

خبر مرتبط  Coronavirus هزینه اقتصاد جهانی 400 میلیون شغل تمام وقت - آژانس کار سازمان ملل - RT Business News
همچنین در rt.com
سال جدید ، رکورد جدید: بیت کوین نقطه عطف تاریخی جدید 30،000 دلاری را پشت سر می گذارددر ماه دسامبر ، بیت کوین با شکستن 20،000 دلار ، تقریباً 50 درصد پیشرفت کرد. پس از روی آوردن سرمایه گذاران به بازارهای رمزنگاری در میان تضعیف دلار ، ارزش آن تقریباً سه برابر شد. علاوه بر این ، فدرال رزرو ایالات متحده قصد دارد نرخ بهره را برای چندین سال نزدیک به صفر بگذارد ، وجوه نقدی را به دارایی شماره یک دیجیتال جهان وادار کند.

خبر مرتبط  چین متعهد شده است که با وجود افزایش درگیری ، به معامله تجاری با ایالات متحده بپردازد - RT Business News

این اولین جهش قیمت بیت کوین نیست. این توکن در سال 2017 اجرای قدرتمندی داشت و به بالاترین رکورد بیش از 20 هزار دلار رسید. با این حال ، اخبار مبنی بر ادامه سرکوب مقامات چینی در تجارت با ارزهای رمزپایه ، قیمت آن حدود 80 درصد کاهش یافت و به بیش از 3000 دلار رسید.
همچنین در rt.com
ایلان ماسک پیچ و خم بیت کوین خود را فاش می کند و با علاقه مندان به رمزنگاری از طریق توییت های متخلخر به هم می ریزدخبر مرتبط  هند به دنبال ذخیره نفت در ایالات متحده برای کاهش خطرات تأمین است - RT Business News

بیت کوین در سال 2009 راه اندازی شد و اولین ارز رمزنگاری شده بود که از یک شبکه غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین استفاده می کرد و معاملات امن بین نظیر را امکان پذیر می کرد. در آن زمان ارزش دارایی پیشرو در جهان کمتر از یک دلار به ازای هر رمز بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید