بیت کوین در کمتر از 24 ساعت پس از عبور از 26000 دلار سقف 27000 دلار را خرد می کند – RT Business News

ارز رمزنگاری شده برتر دنیا ، بیت کوین ، رکورد دیگر همیشگی خود را ثبت کرده است ، پس از عبور از یک نقطه عطف قبلی کمتر از 24 ساعت زودتر ، و چند روز پس از آن که به انتظار 25000 دلار رسید ، از 27000 دلار گذشته است.

طبق اعلام CoinMarketCap ، در حال حاضر حدود 27،600 دلار معامله می شود.

محبوب ترین ارز دیجیتال جهان بیش از هشت درصد افزایش روزانه داشته است ، که نشان دهنده حرکت صعودی بیشتری است که ممکن است آن را به رقم عظیم 30،000 دلار و بیشتر برساند. سرمایه بازار بیت کوین نیز برای اولین بار از 500 میلیارد دلار فراتر رفت و ارز رمزنگاری شده را کمی زیر نظر Berkshire Hathaway Warren Buffett ، دهمین شرکت بزرگ جهان قرار داد.

خبر مرتبط  استراتژیست به بوم بوست - اخبار تجاری RT می گوید: بازگشت اقتصادی ایالات متحده با استفاده از "پول هلی کوپتر" عملی نیست

بیشتر بخوانید: بیت کوین همزمان با ورود سرمایه گذاران جدید به بازی رمزنگاری ، تجمع تجزیه و تحلیل می کند

آخرین تجمع حماسی که قیمت ارز رمزنگاری شده را دو برابر کرده است از اوایل ماه نوامبر آغاز شده است و سود بیت کوین تا به امروز بیش از 270 درصد افزایش یافته است. در 16 دسامبر از نظر روانشناختی نمره کلیدی 20000 دلار را به دست آورد.

خبر مرتبط  استان ژجیانگ چین سال آینده 120،000 ایستگاه 5G جدید راه اندازی می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
ایلان ماسک از پیچ و خم بیت کوین خود خبر می دهد و با علاقه مندان به رمزنگاری از طریق توییت های بی پروا خراب می کندبیت کوین در سال 2009 راه اندازی شد و اولین ارز رمزنگاری شده بود که از یک شبکه غیر متمرکز مبتنی بر بلاکچین استفاده می کرد و معاملات امن بین نظیر را امکان پذیر می کرد. در آن زمان ، دارایی پیشرو در جهان کمتر از یک دلار برای هر رمز ارزش داشت.

خبر مرتبط  پست های آمازون سود خود را به عنوان اپل متشکرند که علیرغم بدترین درآمد در ایالات متحده ، هزینه های محرک برای درآمد ناخوشایند را تشکر می کند - اخبار تجاری

در سال 2017 ، اولین افزایش چشمگیر آن به 20 هزار دلار رسید ، اما ارز دیجیتال طی ماه های بعدی حدود 80 درصد ارزش خود را از دست داد. پیش بینی می شود که چرخه گاو کنونی متفاوت و پایدارتر از سال 2017 باشد ، در حالی که بسیاری از معامله گران انتظار صعود بیشتری را طی ماه های آینده دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید