بیت کوین در مسیر ثابت خود به نقطه عطف نمادین بعدی – علامت 28،000 دلار می پردازد – RT Business News

در حالیکه دارایی دیجیتال پیشرو در جهان همچنان به حرکت خود ادامه می دهد ، بیت کوین برای مدت کوتاهی از سطح 28000 دلار عبور کرده است و تقریباً هر ساعت به یک بالاترین رقم جدید در همه زمان ها می رود.

بر اساس ردیابی داده های CoinDesk ، رمزگذار شماره یک در ساعت 14:15 بعد از ظهر به وقت گرینویچ تا 28،300 دلار معامله شد تا دوباره به قیمت فعلی یعنی 27،273 دلار برگردد.

خبر مرتبط  اکسون از میانگین صنعتی داو جونز کنار رفت - RT Business News

این توکن تقریباً 12 درصدی روزانه کسب کرد ، با سقوط بازار به 515 میلیارد دلار ، بیت کوین را در جایگاه یازدهم در میان دارایی های بزرگ جهانی مانند فیس بوک ، اپل ، ویزا و تسلا قرار داد. گزارش شده است که شاخص تسلط بیت کوین برای اولین بار از مارس 2017 بیش از 70 درصد است.
همچنین در rt.com
بیت کوین در کمتر از 24 ساعت پس از عبور از 26000 دلار سقف 27000 دلار را خرد می کندخبر مرتبط  جک ما می گوید IPO شرکت جدید او "بزرگترین در تاریخ بشر" است - RT Business News

در اوایل ماه جاری ، گزارشی از سوی شرکت بین المللی داده Chainalysis نشان داد که رشد مجدد تاریخی قیمت بیت کوین عمدتا توسط سرمایه گذاران نهادی افزایش یافته است ، که بیشتر آنها در دنیای رمزنگاری تازه وارد هستند. سرمایه گذاران بزرگ طی 3 ماه گذشته 11.5 میلیارد دلار بیت کوین اضافه کرده اند که طبق گزارشات ، قیمت پیشگام رمزنگاری دو برابر شده است.

بیت کوین 12 سال پیش توسط شخص ناشناخته یا گروهی تحت عنوان Satoshi Nakamoto اختراع شد و تجارت خود را از سال 2009 به عنوان دارایی رمزنگاری مبتنی بر یک شبکه مبتنی بر بلاکچین غیرمتمرکز آغاز کرد. این سیستم با هدف ارائه معاملات امن همتا به همتا انجام می شود که مشمول سیاست ها یا مقررات بانک مرکزی نیستند.

خبر مرتبط  ایالات متحده بهتر است قبل از ممنوعیت واردات از چین ، به مسئله "کار برده" خود نگاه کند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید