بیت کوین در بالاترین میزان سود ماهانه از سال 2019 تاکنون – بالاترین میزان بالغ بر 28،500 دلار را تنظیم کرده است – RT Business News

محبوب ترین رمزنگاری جهان ، بیت کوین ، در معاملات روز چهارشنبه به بالاترین قیمت 28،579 دلار رسید و نزدیک به سطح روانشناسی 30،000 دلار بود. قیمت دارایی دیجیتال نسبت به سال گذشته تقریباً سه برابر شده است.

ارز رمزنگاری شده که بعداً به زیر 28000 دلار رسید ، برای بیشترین سود ماهانه خود از ماه مه 2019 تنظیم شده است.

تحلیلگران می گویند سرمایه گذاران نهادی ، مانند پل تودور جونز و استنلی دراكنمیلر ، ركورددار بیت کوین بوده اند. سرمایه گذاران بزرگ طی 3 ماه گذشته 11.5 میلیارد دلار بیت کوین اضافه کرده اند.

خبر مرتبط  ارز ایران در میان تنش های شدید با ایالات متحده به پایین ترین سطح پایین سقوط می کند - RT Business News

“در حالی که حضور فزاینده نهادی بخشی از روایت گاو نر در حال حاضر بوده است ، ما ممکن است افزایش علاقه خرده فروشی به بیت کوین را به عنوان نوعی طلای دیجیتال ببینیم” پائولو آردوینو ، مدیر ارشد فناوری Crypto Exchange Bitfinex ، به بلومبرگ گفت.
همچنین در rt.com
بیت کوین باید بر اساس کمبود 400000 دلار ارزش داشته باشد – Guggenheim CIOخبر مرتبط  تحلیلگران روسی پیش بینی می کنند که قیمت طلا در سال جاری بیش از 20 درصد افزایش یابد - RT Business News

در همین حال ، نگرانی های نظارتی همچنان عامل گسترده تری برای سرمایه گذاران رمزنگاری است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار در این ماه آزمایشگاه های Ripple و مدیران ارشد آن را به گمراه کردن سرمایه گذاران در توکن وابسته XRP متهم کرد. در حالی که ریپل قصد دارد این اتهام را در دادگاه ها به چالش بکشد ، این توسعه چشم انداز نظارت دقیق تر بر دارایی های دیجیتالی را تأکید می کند.

خبر مرتبط  ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده برای اولین بار از اواسط ماه مارس به زیر 1 میلیون نفر کاهش می یابد - RT Business News

XRP در ماه جاری بیش از 70 درصد سقوط کرده و با فشار بیشتری روبرو شده است ، به طوری که Coinbase به آخرین صرافی اعلام کرد که معاملات در توکن را متوقف کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید