بیت کوین جای طلا را می گیرد ، در حالی که شمش به “آلومینیوم جدید” تبدیل می شود – Max Keizer – RT Business News

Max Keizer RT گفت: بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان با استفاده از سرمایه بازار ، بیت کوین در حال کاهش ارزش ذخیره طلا است. وی معتقد است که با از بین رفتن جذابیت سرمایه گذاری این فلز ، ممکن است قیمتهای شمش به شدت کاهش یابد.

“طلا بیشتر به ارزش آن به عنوان جواهرات ، تزئینات و یا ممکن است برخی از استفاده های الکترونیکی معامله شود” مجری باسابقه در آخرین قسمت برنامه خود گفت ، قیمت طلا ممکن است به جای 1800 دلار فعلی ، فقط به 200 یا 300 دلار در هر اونس کاهش یابد. “طلا آلومینیوم جدید است.”

وی در ادامه با مقایسه این فلز زرد و نقره وضعیت خود را به عنوان فلز پولی مقایسه کرد. در همان زمان ، بیت کوین تبدیل شده است به “طلای جدید” او می گوید

خبر مرتبط  از دست دادن دلار آمریکا در برابر "پول واقعی که طلا است" - پیتر شیف - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=Gti6NiZUpdI

بیت کوین طی چند هفته گذشته با بازگشت به یک رالی پرفروش که آخرین بازدید آن در سال 2017 بود ، زمانی که ارز رمزنگاری شده به بالاترین حد خود رسیده بود ، مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. در حالی که بیت کوین هنوز رکورد خود را شکست نداده است ، در اوایل این هفته تقریباً نزدیک شد تا اینکه مقداری از سودهای اخیر خود را از دست داد و روز یکشنبه کمی بالاتر از 18100 دلار معامله شد.

خبر مرتبط  ناخواسته رولز رویس؟ امتیاز اعتباری شرکت افسانه ای انگلیس از زیر سطح سرمایه گذاری کاسته شده است - RT Business News

از آنجایی که بسیاری از سرمایه گذاران اکنون در تلاش برای پیش بینی هدف قیمت محبوب ترین ارز رمزپایه هستند ، ماکس کیزر به یاد می آورد که زمانی گفته بود که ممکن است به 100000 دلار برسد. وی می گوید ، اکنون می توان هدف قیمت آن را به 400000 دلار رساند و افزود که در این بین می توان طلا را به نصف رساند.

خبر مرتبط  کالیفرنیا فروش خودروهای بنزینی را تا سال 2035 ممنوع می کند - اخبار تجاری RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید