بیت کوین به عنوان سرمایه گذاران تازه وارد بازی رمزنگاری – تجزیه و تحلیل داده ها – اخبار کسب و کار RT ، تجمع مجدد را آغاز می کند

شرکت داده بین المللی Chainalysis می گوید ، آخرین تجمع بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی تازه وارد در دنیای رمزنگاری تقویت شده است ، از ماه سپتامبر نزدیک به نیم میلیون رمزعبور جمع آوری شده است.

گفته می شود سرمایه گذاران بزرگ طی سه ماه گذشته 11.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده اند. ولگردی و قانونی خرید قیمت ارز رمزنگاری پیشرو در جهان را دو برابر کرد ، که از ژوئیه 2019 نمی تواند از مرز 12،500 دلار فراتر رود.

“نقش سرمایه گذاران نهادی در داده ها بیشتر روشن می شود ،” فیلیپ گرادول ، اقتصاددان ارشد Chainalysis ، در یادداشتی به مشتریان که توسط CNBC مشاهده شده است گفت. “تقاضا توسط سرمایه گذاران آمریکای شمالی در مبادلات فیات ، با تقاضای بیشتر خریداران نهادی انجام می شود.”
همچنین در rt.com
Coinbase نشانگر قصد خود برای انتشار عمومی بیت کوین به 25000 دلار می رسد. RT’s Boom Bust حرکات ارز رمزنگاری شده را بررسی می کندخبر مرتبط  روسیه قصد دارد اولین حمل و نقل Arctic LNG به آسیا - RT Business News را انجام دهد

هفته گذشته ، بیت کوین نقطه عطف دیگری را پشت سر گذاشت – 23000 دلار. آخر هفته پیش از آنکه حدود 23،500 دلار در روز دوشنبه تسویه شود ، افزایش مختصری بالای 24،000 دلار در آخر هفته دیده شد. این افزایش سود سالانه خود را به 225 درصد رسانده است.

از جمله سرمایه گذاران سازمانی که اخیراً از بیت کوین پشتیبانی کرده اند می توان به Square ، MicroStrategy و Mass Mutual اشاره کرد. PayPal همچنین توانایی خرید بیت کوین را برای مشتریان اضافه کرده است.

خبر مرتبط  آیا حدود صادرات غلات روسیه امنیت جهانی غذا را تهدید می کند؟ - اخبار تجاری RT

“ما شاهد جریان سرمایه نهادی با سریعترین سرعت در تاریخ تجارت خود هستیم و توسط برخی از بزرگترین موسسات جهان و برخی از مشهورترین سرمایه گذاران در حال استفاده است.” مایکل Sonnenshein ، مدیر عامل در Grayscale Investments ، به آژانس گفت.
همچنین در rt.com
بیت کوین باید بر اساس کمبود 400000 دلار ارزش داشته باشد – Guggenheim CIOوی اضافه کرد که سرمایه به بیت کوین تراست تجارت می شود که با رشد شش برابری سالانه روبرو شده است.

آخرین افزایش تقاضا از میلیاردرهای وال استریت نشان دهنده چرخش شدید اولین تجمع برجسته بیت کوین است که سه سال پیش مشاهده شد. در آن زمان ، قیمت بیت کوین توسط سرمایه گذاران خرده فروشی افزایش یافت ، که بیشتر آنها از روی حدس و گمان بر روی ارزهای رمزپایه شرط بندی کردند.

خبر مرتبط  طلا ممکن است به 5000 دلار در هر اونس برسد - RT Business News

در سال 2017 ، اولین افزایش قابل توجه بیت کوین به 20 هزار دلار ، ارز رمزنگاری شده را به شهرت جهانی رساند. اندکی پس از آن فروپاشید ، و تقریباً 80 درصد ارزش خود را طی ماه های بعدی ، قبل از تجدید حیات فعلی ، از دست داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید