بیت کوین با رشد بیش از 63000 دلار پیش از Coonbase IPO قریب الوقوع – RT Business News

قیمت محبوب ترین دارایی دیجیتال جهان ، بیت کوین ، در روز سه شنبه به بالاترین قیمت خود در تاریخ 63191 دلار رسید ، درست یک روز قبل از ذکر شدن یکی از برترین صرافی های ارز رمزنگاری جهان در Nasdaq.

براساس اطلاعات CoinDesk ، صبح سه شنبه بیت کوین بیش از 4 درصد جهش کرد. بزرگترین رمزنگاری جهانی با کلاهک بازار دو بار در حدود یک ساعت رکورد خود را شکست و از ساعت 10:11 صبح به وقت گرینویچ نزدیک به 63000 دلار معامله شد.

سایر ارزهای دیجیتال نیز از سود برخوردار بودند ، دومین ارز بزرگ ارز رمزنگاری شده نیز با رکورد جدید از 2221 دلار افزایش یافت. در همین حال Ripple’s XRP به صورت 24 ساعته بیش از 20٪ جهش کرد.

خبر مرتبط  فعالیت کارخانه های روسیه با سریعترین سرعت طی دو سال رشد می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر تقریباً به اندازه اپل ارزش دارد پس از سقوط بازار با رکورد 2 تریلیون دلارافزایش اشتیاق برای رمزنگاری سرمایه گذاران پیش از لیست مستقیم مدت ها پیش بینی Coinbase در Nasdaq است. صرافی ارز رمزنگاری مستقر در ایالات متحده آمریکا قرار است از روز چهارشنبه با نماد COIN معاملات خود را آغاز کند و به اولین شرکتی در نوع خود تبدیل شود که وارد بازار سهام شده و پذیرش گسترده تری از دارایی های دیجیتال را توسط دنیای مالی سنتی نشان می دهد. به گفته CoinDesk ، تحلیلگران در مورد ارزیابی احتمالی شرکت اختلاف نظر دارند و پیش بینی ها از 19 میلیارد دلار تا 230 میلیارد دلار است.

خبر مرتبط  پکن می گوید: حذف از بازارهای سهام ایالات متحده مانع از سرمایه گذاری در شرکت های چینی در لیست سیاه نمی شود - RT Business News

هفته گذشته ، Coinbase گزارش داد که در میان تجمع عظیم رمزنگاری امسال کاربران به پلتفرم می روند ، سه ماهه اول آن بیش از 1 میلیارد دلار است. جدا از سرمایه گذاران خرده فروشی ، ارزهای رمزپایه از حمایت بیشتر سرمایه گذاران نهادی برخوردار شده اند ، در حالی که برخی از شرکت های بزرگ تصمیم به سرمایه گذاری در آنها گرفته اند. غول پرداخت آنلاین PayPal با اعلام ویژگی معرفی ارزهای رمزپایه به عنوان نوعی پرداخت ، یکی از جدیدترین نمونه ها شد. در اوایل سال جاری ، Elon Musk’s Tesla پذیرش بیت کوین را به عنوان پرداخت آغاز کرد و سرمایه گذاری عظیم 1.5 میلیارد دلاری خود را در ارز دیجیتال اعلام کرد.

خبر مرتبط  Fitch چشم انداز رشد روسیه را ارتقا داده و افزایش فعالیت اقتصادی را پیش بینی می کند - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید