بیت کوین با ارزش بیش از JPMorgan به عنوان رمزنگاری ، قله تاریخی جدید را بالای 22000 دلار قرار می دهد – RT Business News

بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان با سرمایه بازار ، بیت کوین ، در کمتر از 24 ساعت به نقطه عطفی دیگر رسیده است زیرا قیمت آن از 22000 دلار عبور کرد.

بیت کوین در یک روز تقریباً 15 درصد جهش کرد و اوایل روز پنجشنبه به 22327 دلار رسید و یک بالاترین سطح تاریخی را رقم زد. طبق اطلاعات Coindesk از ساعت 6:57 صبح به وقت گرینویچ ، این معامله در حدود 22200 دلار معامله شد.

خبر مرتبط  هند یک تحقیق ضد دامپینگ در مورد برخی از واردات آلومینیوم از چین آغاز می کند - RT Business News

پس از تجمع اخیر ، اعتقاد بر این است که تقاضای سرمایه گذاران بزرگتر موسسه ای منجر شده است ، محدودیت بازار بیت کوین از 410 میلیارد دلار عبور کرد. اگر بخواهیم آن را در متن بگوییم ، این چیزی بیشتر از سرمایه بازار JPMorgan یا Johnson & Johnson است.
همچنین در rt.com
افزایش سریع بیت کوین ارزهای رمزپایه را با عملکرد بهتر از طلا ، بهترین دارایی سال می کندخبر مرتبط  کشف گسترده نفت و گاز دریای قطب شمال در روسیه می تواند ذخایر انرژی خلیج مکزیک و خاورمیانه را کوتوله کند - RT Business News

در روز چهارشنبه ، ارز رمزنگاری شده از 20،000 دلار گذشته و از آن زمان بالاتر از سطح روانی باقی مانده است. سایر ارزهای رمزپایه مهم نیز با دو درصد رشد اتریوم و XRP ریپل 23 درصد رشد کردند.

در اوایل هفته جاری ، مجری بورس گزینه های گزینه شیکاگو (CBOE) اعلام کرد که قصد دارد شاخص های ارزهای رمزنگاری شده را با همکاری CoinRoutes ، یک شرکت نرم افزاری تجاری مستقر در نیویورک ، در سال آینده راه اندازی کند. این صرافی قرار است داده هایی را برای چندین ارز رمزپایه با محدودیت بالا در بازار فراهم کند.

خبر مرتبط  استراتژیست به بوم بوست - اخبار تجاری RT می گوید: بازگشت اقتصادی ایالات متحده با استفاده از "پول هلی کوپتر" عملی نیست

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید