بیت کوین باید بر اساس کمبود خود 400000 دلار ارزش داشته باشد – Guggenheim CIO – RT Business News

طبق گفته افسر ارشد سرمایه گذاری جهانی گوگنهایم (CIO) اسکات مینرد ، محبوب ترین رمزنگاری جهان ، بیت کوین ، باید بر اساس کمبود و ارزش آن نسبت به طلا ، حدود 20 برابر بیشتر از ارزش فعلی آن داشته باشد.

مینرد به بلومبرگ گفت که عرضه بیت کوین به 21 میلیون سکه محدود می شود و به آن علامت تجاری ضد تورمی می بخشد. او گفت که کمبود توکن ، همراه با فدرال رزرو “چاپ پول شایع” پیشنهاد می شود قیمت آن تا 400000 دلار افزایش یابد.

خبر مرتبط  سهام اپل در مورد برنامه های گزارش شده برای راه اندازی ماشین الکتریکی خودران در سال 2024 افزایش یافته است - RT Business News

“کارهای اساسی ما نشان می دهد که ارزش بیت کوین باید حدود 400،000 دلار باشد. این بر اساس کمبود و ارزیابی نسبی مانند مواردی مانند طلا به عنوان درصد تولید ناخالص داخلی است ، “ مینرد گفت.
گوگنهایم از جمله بازیگران نهادی است که اعتبار مشروعیت بیت کوین را به عنوان یک دارایی ذخیره تأیید می کند. ماه گذشته ، این شرکت ثبت نام کرد تا 10 درصد از صندوق فرصت های کلان 5.3 میلیارد دلاری خود را برای سرمایه گذاری در Grayscale Bitcoin Trust ، یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری متمرکز بر بیت کوین ، ذخیره کند.

خبر مرتبط  پرواز با هواپیمای خورشیدی در سراسر جهان در هواپیمای خورشیدی شما… Keizer Report آینده سفرهای هوایی را کاوش می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
کارشناس ارز رمزنگاری شده به RT’s Keizer Report می گوید: بیت کوین دلار آمریکا را به عنوان واحد حساب تجارت جهانی جا به جا می کندروز پنجشنبه ، بیت کوین بالاتر از 23،000 دلار فروخت و از آن زمان تاکنون به همان سطح نزدیک مانده است. تحلیلگران دلیل افزایش این افزایش تقاضای سرمایه گذاران نهادی مانند پاول تودور جونز و استنلی دراكنمیلر بودند.

خبر مرتبط  روسیه با وجود سهمیه های موجود و مالیات صادرات ، تاج برترین صادر کننده گندم جهان را از آن خود می کند - RT Business News

در اوایل این هفته ، متصدی بورس گزینه های هیئت مدیره شیکاگو از برنامه خود برای راه اندازی شاخص های ارزهای رمزنگاری شده در سال آینده با همکاری CoinRoutes ، یک شرکت نرم افزاری تجاری مستقر در نیویورک خبر داد. این صرافی قرار است داده هایی را برای چندین ارز رمزپایه با محدودیت بالا در بازار فراهم کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید