بیت کوین احیاگر پس از افتادن هفته گذشته به بالاترین حد خود فشار می آورد – اخبار کسب و کار RT

برترین ارز رمزنگاری شده در جهان ، بیت کوین ، پس از ضررهای شدید هفته گذشته در حال بهبود است. بیت کوین بیش از دو درصد رشد داشت و روز دوشنبه بالای 18،500 دلار معامله شد و به بالاترین قیمت خود یعنی 20،000 دلار نزدیک شد.

این تجمع تازه بعد از سقوط ارز رمزنگاری شده در روز پنجشنبه رخ داد و به 16200 دلار رسید. با این حال ، بیت کوین طی چهار روز گذشته 15 درصد اضافه کرد و در اوایل روز دوشنبه به تقریبا 18،700 دلار رسید. حجم معاملات 24 ساعته آن 24.8 میلیارد دلار بود.

خبر مرتبط  نتایج NYSE در مورد حذف غول های مخابراتی چینی از لیست - RT Business News
همچنین در rt.com
همه چیز در سیاره زمین روزی با Bitcoin – Max Keizer قیمت گذاری می شودتحلیلگران می گویند که آخرین حرکات سیگنال اصلاح بیت کوین به پایان رسیده است. پیش از رکود هفته گذشته ، بیت کوین شاهد یک رالی هیولا بود که قیمت خود را به بالاترین حد تقریبا در سه سال گذشته رساند. از رسیدن به یک اوج همیشگی کوتاه بود و اندکی پس از عبور از آستانه 19000 دلار برای اولین بار از دسامبر 2017 شروع به غرق شدن کرد.

خبر مرتبط  چین اولین پل معلق جهان را با ترکیب راه آهن سریع السیر و جاده افتتاح می کند - اخبار تجاری RT

بیشتر 10 ارز رمزنگاری شده برتر دیگر با توجه به محدودیت بازار ، که معمولاً روند بیت کوین را دنبال می کنند ، نیز روز دوشنبه افزایش یافت. Ripple’s XRP و Tether تنها معاملات کمتری بودند که به ترتیب 1.7 درصد و حدود نیم درصد ضرر کردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  بیماری همه گیر کورون ویروس باعث انقباض عظیمی در اقتصاد منطقه یورو می شود - RT Business News