بگو چی؟ اپل از هدفون هایی با قیمت 549 دلار رونمایی کرد! – اخبار کسب و کار RT

اپل تاریخ انتشار هدفون های جدید خود را با نام AirPods Max اعلام کرده است که هزینه آن به اندازه یک تلفن هوشمند مناسب یا یک لپ تاپ ارزان قیمت برای شما خواهد بود.

علاقه مندان به موسیقی که به نظر می رسد طرفداران بزرگ اپل هستند و حدود 549 دلار پس انداز دارند ، از 15 دسامبر می توانند یک هفته دیگر محصول جدید را خریداری کنند. این شرکت آن را توصیف می کند “هدفون بی سیم نوآورانه که جادوی AirPods را به طراحی بیش از حد گوش می رساند.”

هدفون با ویژگی های وعده داده شده خود – عمر باتری 20 ساعته ، حذف صدا ، صدا با کیفیت بالا ، حالت شفافیت و صدای فضایی – در مقایسه با نزدیکترین رقبای موجود در بازار بسیار گران تر است. قیمت مدل های مشابه تولید شده توسط Bose و Sony و همچنین مدل های Apple’s Beats حدود 350 دلار است.

خبر مرتبط  سهام و غار یوان چینی در معرض تهدید تعرفه چین ترامپ - RT Business News
همچنین در rt.com
قیمت ارزهای رمزنگاری شده استیو وزنیاک ، بنیانگذار اپل ، 1400٪ افزایش یافتآخرین اقدام می تواند نشانه آن باشد که غول فناوری مستقر در کوپرتینو ، کالیفرنیا می خواهد حضور خود را در بازار لوازم جانبی گسترش دهد. در اوایل سال جاری ، اپل تمام هدفون ها و بلندگوهای شخص ثالث را از وب سایت خود که قبلاً برای خرید در آنجا موجود بود ، حذف کرد.

خبر مرتبط  پست های آمازون سود خود را به عنوان اپل متشکرند که علیرغم بدترین درآمد در ایالات متحده ، هزینه های محرک برای درآمد ناخوشایند را تشکر می کند - اخبار تجاری

مردم بلافاصله پس از انتشار به رسانه های رفتند و فکر کردند که آیا چنین گرانی با هیچ چیز دیگری به جز آرم اپل توجیه می شود یا خیر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  بیکاری روسیه ممکن است بیش از TRIPLE باشد به دلیل تعطیل شدن تجارت در میان قرنطینه کورو ویروس - RT Business News