بورس اوراق بهادار توکیو معاملات خود را برای کل روز متوقف می کند ، به دلیل اشکالات عمده “مربوط به هک نیست” – RT Business News

بورس اوراق بهادار توکیو ژاپن (TSE) به دلیل خطای فنی در سطح سیستم ، همه معاملات را برای یک روز کامل متوقف کرده است. اگرچه صرافی می گوید این مشکل ارتباطی با هک شدن ندارد ، اما هنوز در مورد زمان از سرگیری معاملات گفته نشده است.

TSE اعلام کرد که معاملات روز پنجشنبه را متوقف خواهد کرد زیرا برای رفع خرابی سیستم کار می کند ، که حدود دو ساعت قبل از افتتاح بازارها شناسایی شده بود ، “صمیمانه از هرگونه مشکلی که برای سرمایه گذاران ایجاد شده عذرخواهی می کند.”

سخنگوی اپراتور صرافی ، گروه ارزی ژاپن ، می گوید که این خطا ناشی از هک نبوده است ، اما جزئیات دیگری را ارائه داده و از ارائه زمان راه اندازی مجدد خودداری کرده است.

خبر مرتبط  بانک فدرال FIERCEST WILDFIRE را تنظیم کرد که از کنترل کل اقتصاد ایالات متحده خارج می شود - پیتر شیف - RT Business News
همچنین در rt.com
سهام ژاپن با خبر استعفای نخست وزیر شینزو آبه روبرو شداین اشکال اولین مشکل فنی TSE نیست که در طول سالها گاهاً با خطاهای دیگری روبرو می شود ، اگرچه تجارت به ندرت متوقف می شود. خرابی رایانه روز پنجشنبه یکی از بزرگترین مشکلات خود را از سال 2005 نشان می دهد ، زمانی که صرافی مجبور شد بیش از چهار ساعت به دلیل ارتقا سیستم باگی بازارها را تعطیل کند.

خبر مرتبط  قطار باری از چین به روسیه حرکت می کند و زمان سفر را به شدت کاهش می دهد - RT Business News

به گفته رسانه های محلی ، بورس اوراق بهادار ناگویا ، بورس اوراق بهادار فوکوکا و بورس اوراق بهادار ساپورو – که همگی از سیستم TSE استفاده می کنند – نیز معاملات خود را برای روز متوقف کرده اند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

خبر مرتبط  بازار سهام پس از انتخابات "بطور خاص وحشیانه" خواهد بود و طلا آخرین پناهگاه امن است - پیتر شیف - اخبار تجاری RT