بوئینگ ممکن است 10٪ در میان بحران کورو ویروس و 737 MAX فیکسو کارکنان را کاهش دهد – RT Business News

به گفته وال استریت ژورنال (WSJ) ، غول هوایی آمریکایی بوئینگ می تواند بیش از 150،000 نیروی کار خود را حدود 10 درصد کاهش دهد زیرا این بیماری همه گیر Covid-19 همچنان به صنعت جهانی هواپیمایی ادامه می دهد.

این سازنده هواپیما با استناد به منابع گفت: این هواپیما می تواند بازنشستگی زودرس و همچنین مرخصی داوطلبانه را به کارگران خود ارائه دهد ، و افزود که این طرح همچنین می تواند شامل خرید باشد. این شرکت هنوز تصمیم نهایی نگرفته است.
همچنین در rt.com
بوئینگ کارخانه های ایالت واشنگتن را به دلیل تهدید عروق کرونال تعطیل کردخبر مرتبط  هند در حالی که به دنبال راه اندازی سکه دیجیتال خود است - ارزهای رمزنگاری شده خصوصی را کنترل می کند - RT Business News

واحد تجاری بوئینگ ممکن است بیشتر تحت تأثیر کاهش احتمالی شغل قرار داشته باشد ، زیرا به دلیل بیماری همه گیر تحت فشار عظیمی قرار گرفته است ، و این امر باعث شده است که حاملان بطور چشمگیری عملیات برگشتی را کاهش دهند. این گزارش می افزاید: سرنوشت کارمندان اسلحه های دفاعی و خدماتی بوئینگ تاکنون مشخص نیست.

بوئینگ پس از متوقف کردن بیشتر استخدام در میان سایر اقدامات در ماه مارس برای صرفه جویی در هزینه ، برنامه هایی را برای ارائه خرید و بسته های بازنشستگی زود هنگام به کارمندان نشان داد. این طرح هفته گذشته اعلام شد ، اما در مورد تعداد افرادی که در آن تأثیر می گذارند توضیحی ارائه نشده است. دیو کالهون ، مدیرعامل بوئینگ در یادداشتی برای کارمندان گفت که این شرکت “باید شروع به تنظیم واقعیت جدید ما کند” زیرا زمان لازم برای صنعت هواپیمایی از بحران coronavirus بهبود می یابد.

خبر مرتبط  صدها شرکت آمریکایی برای به چالش کشیدن تعرفه های جنگ تجاری ترامپ - رسانه ها - RT Business News به تسلا می پیوندند
همچنین در rt.com
در مورد کمک به مردم ابتدا چطور؟ Boeing به دنبال یافتن “ده ها میلیارد” در کمک مالی دیگر در میان همه گیر کورو ویروسشیوع Covid-19 برای بوئینگ بدون نقص ، مشکلاتی را اضافه کرده است ، که پس از دو تصادف کشنده ، از زمین جهانی پرفروش ترین هواپیمای 737 MAX خود پس می گرفت. این فاجعه که در مدت زمان پنج ماه گذشته رخ داد ، باعث کشته شدن 346 نفر شد. بوئینگ تولید 737 را در ژانویه متوقف کرد.

خبر مرتبط  ونزوئلا حكم بریتانیا را كه منكر دسترسی به طلای خود كه در كفخانه های بانك انگلیس نگهداری می شود ، رد می كند - RT Business News

فیاسکو 737 Max مالیه غول هواپیمایی را لرزاند ، و در نتیجه اولین سال از دست دادن کامل آن در بیش از دو دهه بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید