به گفته Boom Bust – RT Business News ، بیت کوین با عبور از عدم اطمینان انتخابات در بازار ، از پشت بام شلیک می کند

رئیس یک شرکت مشاوره بازارهای سرمایه می گوید: چهار نیروی اصلی در حال حاضر پیش از انتخابات بازارهای سهام ایالات متحده را در اختیار دارند – گسترش Covid-19 ، معامله محرک ، سیاست بانک مرکزی و رأی خود.

“مسئله اصلی رانندگی در بازار انتخابات آینده است و مردم از این موضوع عصبی می شوند” Octavio Marenzi ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Opimas LLC ، به RT’s Boom Bust گفت. وی پیش بینی کرد که انتخابات ممکن است به نتیجه برسد “بی نظم،” باعث ایجاد نگرانی بیشتر در میان سرمایه گذاران می شود.

خبر مرتبط  قیمت نفت در میان کاهش موجودی ها و امید به بهبود تقاضا - RT Business News

این بازارها را به سمت پایین سوق می دهد ، در حالی که محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در جهان ، بیت کوین ، خواهد بود “تیراندازی از پشت بام” تحلیلگر معتقد است.

https://www.youtube.com/watch؟v=L_Acs50ic6M

بعداً در برنامه ، Sara Montes de Oca ، مجری برنامه ، به ارزهای دیجیتال پرداخت. در حالی که چین قبلاً یوان دیجیتال خود را آزمایش می کند ، در حال حاضر بیشتر و بیشتر بانک های مرکزی در حال بررسی ایده راه اندازی پول دیجیتالی خود هستند. جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو اخیراً گفت که بانک فدرال برای همکاری با بخش خصوصی در مورد دلار احتمالی دیجیتال آمریکا باز است.

خبر مرتبط  دیوان عالی هلند درخواست تجدیدنظر در مورد حكم 57 میلیارد دلاری روسیه به نفع سهامداران سابق یوكوس را پذیرفته است - اخبار تجاری RT

به گفته کریستی آی ، مجری برنامه ، این می تواند باعث ایجاد تغییرات گسترده در سیستم فعلی شود ، که به گفته برخی دیگر دیگر مناسب نیست. برخی از دلالان ادعا می کنند که بیت کوین ممکن است جای طلا را بگیرد “یک پرچین در برابر تورم” وی افزود: در واقعیت جدید مالی و 100000 دلار برتر ،

خبر مرتبط  آیا این حباب بازار سهام - واقعی مک کوی است؟ RT's Boom Bust تحقیق می کند - اخبار تجاری RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید