به گفته مشاور ، تقاضا برای جواهرات طلا در چین و هند کاهش می یابد – RT Business News

گروه تحقیق سرمایه گذاری سرمایه اقتصاد ، می گوید که انقباضات شدید در واردات طلا توسط مصرف کنندگان عمده نشان می دهد که تقاضای طلا و جواهر نقض می شود ، اگرچه این پروژه را پیش بینی می کند که خرید امن پناهنده باید از افزایش قیمت نزدیک مدت اطمینان کند.

به گفته الكساندر كوزول رایت ، اقتصاددان كالای این گروه ، واردات طلا در مقایسه با سال گذشته در دو ماه اول سال 2020 كاهش 50 درصد داشته است. میزان برداشت از مبادله طلای شانگهای در مدت مشابه 56 درصد كاهش یافته است. فروش کالاهای فیزیکی در بازارهای جهانی بحرانی ، چین و هند امسال تاکنون صخره ای سقوط کرده است.

کوزول رایت می گوید ، انتظار نمی رود که شاهد افزایش چشمگیر تقاضای جواهرات طلا باشد ، زیرا قیمت طلا در برابر یوان چینی همچنان بالاست و با شروع کشور برای بهبودی از بیماری همه گیر ویروس ، قیمت طلا همچنان پایین می آید.

خبر مرتبط  خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه به وضوح برای اروپا مفید است و تکمیل خواهد شد - پوتین - RT Business News

“این گفته است ، واردات طلای چین ممکن است در نیمه دوم سال بازگردد ، با فرض اینکه رشد اقتصادی با سرعت بالا می رود و خانواده ها دوباره شروع به هزینه می کنند.” او افزود.

وی درمورد بازار طلای هند صحبت كرد و از داده های تجارت كه نشان می دهد واردات فلز زرد در كشور در ماه مارس 73 درصد در ماه مارس 73 درصد بود ، داد.
همچنین در rt.com
عجله طلا در بین تاج و عدم اطمینان اقتصادی منجر به کمبود میله ها و سکه های کوچک می شودخبر مرتبط  هشدارهای گسترده گروه صنعت هشدار می دهد که منع گسترده پنبه چینی توسط ایالات متحده می تواند "خرابی" ایجاد کند - RT Business News

“به نظر می رسد که تورم قیمت ارز محلی تقاضای جواهرات را در بازار حساس به قیمت هند کاهش داده است. و با شواهد حکایتی حاکی از آن است که پس از تحریم دولت سه هفته بسته شدن قفل ، خرید طلای داخلی به طور کلی متوقف شد [on March 24]، واردات طلای هند در ماه آوریل حتی می تواند فروکش کند. “

اگرچه پیش بینی می شود تقاضا برای جواهرات طلا تا سال 2020 ضعیف باشد ، پیش بینی می شود تقاضای سرمایه گذاری امسال قیمت طلا را دیکته کند. “به نظر ما ، هنگامی که گسترش جهانی Covid-19 به طور کامل تحت کنترل قرار گیرد ، قیمت طلا شروع به سقوط خواهد کرد.” کوزول رایت گفت. مطابق با سرمایه اقتصادی ، قیمت طلا می تواند حدود 1600 دلار در هر اونس را تجربه کند.

خبر مرتبط  ساکسو بانک پیش بینی کرده است که کالاها برای افزایش ارزش پول روسیه در سال 2021 - RT Business News

هفته گذشته پس از آنكه فدرال رزرو ایالات متحده اعلام كرد $ 2،3 تریلیون دلار دیگر برای حمایت از مشاغل كوچك و متوسط ​​تحت تأثیر این بیماری ، قیمت طلا به اوج هفت و نیم سال رسیده است. روز دوشنبه ، فلز زرد 2.6 درصد با 1690 دلار در هر اونس معامله شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید