به نظر می رسد که تعداد سهام جدید کروناویروس در بازار سهام آمریکا سقوط کرده است – RT Business News

وال استریت در روز سه شنبه افتتاح شد و با افزایش دستاوردهای روز گذشته ، زیرا سرمایه گذاران امیدوارند که کندتر رشد همه گیر Covid-19 روند کار مجدد اقتصاد جهانی را تسریع کند.

میانگین صنعتی داو جونز از زنگ شروع به 800 امتیاز صعود کرد ، در حالی که S&P 500 و کامپوزیت Nasdaq هر دو حدود سه درصد به دست می آورند. سهام اروپا و آسیا نیز در اوایل روز افزایش یافته است به این امید که گسترش سریع کوراو ویروس ممکن است در برخی از مکانهایی که به سختی مورد اصابت قرار گرفته اند کاهش یابد.

بیشتر بخوانید

“سرمایه گذاران تصمیم گرفتند که مثبت را ترجیح دهند ، زیرا اکثر آنها از زمان پایین بودن بازار خرس انجام می دهند.” اد یاردنی ، رئیس جمهور و رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در تحقیقات Yardeni ، در یادداشتی به مشتریانی که CNBC دیده می شود ، گفت. “به نظر ما ، ما در میان یک بازپرداخت بزرگ به دور از اوراق قرضه و سهام هستیم.”

وی افزود که “بازار خرس احتمالاً رکود اقتصادی مانند افسردگی را در Q2 و Q3 تخفیف داده است.”

این استراتژیست گفت: مطمئناً احتمال افسردگی آخرالزمانی حداقل تا سال 2021 و بعد از آن وجود ندارد. در مقابل ، اقدام اخیر بازار حاکی از آن است که سرمایه گذاران شرط می بندند برای بهبود اقتصادی که از Q4 شروع شده و تا سال 2021 ادامه دارد.

آمار تلفات در برخی از مناطق مهم تاجگذاری جهان ، از جمله اسپانیا و ایتالیا ، نشانه های کندی را نشان داده است. به نظر می رسد در ایالات متحده ، تعداد پرونده های جدید در روزهای اخیر از اوج اخیر خود کاهش یافته است. این کشور تا روز سه شنبه بیش از 368،000 آلوده دارد.

خبر مرتبط  عربستان سعودی می خواهد به روسیه فشار بیاورد ... اما آیا به جای آن می تواند به خود آسیب برساند؟ - اخبار تجاری RT

ژنرال جراح آمریكا اظهار داشت كه این هفته چنین خواهد بود “سخت ترین و غمناک ترین” برای آمریکایی ها همچنان که شیوع تاج ویروس کشور را ویران می کند.

جیمی دیمون ، مدیرعامل JPMorgan Chase ، روز دوشنبه در نامه سهامدار سالانه خود اعلام كرد كه انتظار دارد “رکود بد” به دلیل تأثیر coronavirus بر اقتصاد.

خبر مرتبط  انتقال پول نقد رایگان به شهروندان به عنوان بخشی از تسکین تاج منجر به افزایش تورم در روسیه می شود - بانک مرکزی - RT Business News
همچنین در rt.com
مدیرعامل پلت فرم سرمایه گذاری آنلاین به گزارش Keizer گزارش می گوید بزرگترین طرح پونزی در جهان “ارز و بانکداری فیات” در راه فروپاشی است.ایتالیا و اسپانیا ، دو کشور با سخت ترین ضربه توسط کووید 19 نیز شاهد سقوط پرونده های جدید هستند. کره جنوبی روز سه‌شنبه کمتر از 50 مورد جدید از عفونت را برای دومین روز گزارش داد. چین از تاریخ 6 آوریل ، برای اولین بار از ژانویه ، هنگامی که شروع به انتشار به روزرسانی های روزانه کرد ، هیچ کشته شدن جدیدی منتشر نکرد.

خبر مرتبط  مقدار زیادی از "کلاهبرداری استفراغ" در اقتصاد ایالات متحده و بانک فدرال از شما بابت آن شارژ می کند

تعداد کل ویروس های کروناویو در سراسر جهان بیش از 1،363،000 نفر است ، در حالی که بیش از 76000 نفر جان باخته اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید