به نظر می رسد بزرگترین خرده فروش آنلاین روسیه برای فتح بازار اروپا – RT Business News

تنها چند ماه پس از ورود به بازار اروپا ، ویلبریت خرده فروش آنلاین روسی قصد دارد تا به عنوان رهبر تجارت الکترونیکی در این قاره تبدیل شود ، مدیر عامل شرکت تاتیانا باکالچوک اعلام کرد.

Wildberry توسط معلم سابق انگلیسی در سال 2004 تاسیس شده است و به بزرگترین خرده فروش آنلاین روسیه تبدیل شده است. در ماه ژانویه ، این شرکت فروش در لهستان را آغاز کرد و این نخستین کشور اروپایی بود که در آن خرده فروش فعالیت می کند. از آن زمان ، اسلواکی را نیز به لیست بازارهای تازه خود اضافه کرده است.
همچنین در rt.com
معلم و مادر 4 ساله سابق 2مین میلیاردر زن روسیه می شودخبر مرتبط  بانکهای BRICS در مورد اقدامات مالی و پشتیبانی مسئولانه در بحران Covid-19 بحث خواهند کرد - RT Business News

“ما سعی خواهیم کرد تا همسالان اتحادیه اروپا را به دست بیاوریم ،” رئیس Wildberry به TASS گفت. “بازار ما بسیار رقابتی است ، ما نباید متوقف شویم. ما می خواهیم در تجارت الکترونیکی در اروپا شماره یک شویم. “

پیش از این گزارش شده بود که این خرده فروش قصد دارد حضور خود را در 10 کشور دیگر از جمله فرانسه و آلمان گسترش دهد. در صورت موفقیت ، Wildberry در 17 کشور جهان حضور آنلاین خواهد داشت. تجارت الکترونیکی اروپا طی سالهای گذشته به سرعت در حال رشد است. سال گذشته ، فروش آنلاین در اروپا 621 میلیارد یورو (نزدیک به 700 میلیارد دلار) در سال 2018 از 547 میلیارد یورو افزایش یافته است. در سال 2017 ، گردش مالی 489 میلیارد یورو بود.

خبر مرتبط  عربستان سعودی می بیند که درآمدهای نفتی در ماه ژوئن کاهش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
تجارت الکترونیکی ممکن است عامل توسعه مشاغل روسی در چین باشدWildberry باید با غول های آنلاین ایالات متحده مانند Amazon ، که محبوب ترین بازار آنلاین در اروپا است ، رقابت کند. رقبای اروپایی همچنین شامل خرده فروش آلمانی اتو و زنجیره بریتانیایی جان لوئیس هستند که هرکدام دارای گردش مالی گسترده آنلاین هستند.

به غیر از ورود به بازار عظیم اتحادیه اروپا ، ویلبریت می گوید که می خواهد فرصت های رشد را برای مشاغل روسی که از شکست اقتصادی کاوید 19 رنج می برند فراهم کند. به گفته مدیرعامل ، کالاهای تولید شده در روسیه با کاهش نرخ ارز روبل می توانند در اروپا رقابتی تر شوند و این امر باعث می شود کالاهای ارزان قیمت برای مشتریان اروپایی شود. “ما در اینجا پنجره ای برای رشد را می بینیم ، و مردم مشتاق تر برای شروع کار خود هستند.” باكالچوك گفت.

خبر مرتبط  با افزایش تقاضا ، تولید فولاد چین در ژوئیه به رکورد جدید صعود کرد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید