“به محض سقوط دلار آمریكا ، جهان به حالت استاندارد طلا برمی گردد” – پیتر شیف – اخبار بازرگانی RT

در حالی که جهان با Covid-19 دست و پنجه نرم می کند ، قیمت فلزات گرانبها بالاتر می رود. به گفته پیتر شیف ، کارگزار پیشرو ، کهنه ، حرکات گسترده ای در طلا و نقره در حال انجام است.

او می گوید نقره ممکن است 50 دلار در هر اونس باشد. این تجمع کوتاه مدت خواهد بود ، با این حال شیف این فلز را توصیف می کند “بیت کوین جدید”

افزایش قیمت طلا و نقره است “در مورد منفجر شدن” و طبق گفته شیف ، این فقط آغاز یک حرکت بسیار بزرگتر است.

خبر مرتبط  تب خوک ممکن است تولیدکنندگان گوشت خوک آلمان را از بازار سودآور چین محروم کند - RT Business News

“ما به سختی شروع کرده ایم ،” مدیرعامل یورو اقیانوس آرام در پادکست خود گفت. او توضیح داد که این اتفاق همزمان با آنچه اتفاق می افتد با دلار آمریکا است ، زیرا طلا بازپرداخت دلار است “رقیب اصلی” وقتی صحبت از دارایی های ذخیره می شود.

وی گفت: “دلار آمریکا در حال فروپاشی است و وقتی این کار را انجام دهد ، طلا جای خود را می گیرد. پایین می تواند هر روز از دلار پایین بیفتد و هر روز طلا می تواند از پشت بام عبور کند. بنابراین ، این یک مسابقه واقعی است و شما باید از دلار خارج شوید تا خیلی دیر شود ، “ شیف گفت.

خبر مرتبط  بزرگترین بانک اسرائیل موافقت خود را با پرداخت 874 میلیون دلار جریمه برای توطئه برای کمک به شهروندان آمریکایی در پنهان کردن 7.6 میلیارد دلار از دارایی های خارج از کشور - RT Business News

فلز زرد “نقش خود را در مرکز سیستم پولی از سر خواهد گرفت ،” و “جهان به استاندارد طلا برگردد خواه فدرال رزرو بخواهد یا نه”.

و طبق گفته شیف ، این ممکن است به محض این سال یا سال آینده رخ دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  مادرید هشدار می دهد که قفل انسداد جدید ویروس کرونا 900 میلیون دلار هزینه دارد و 18000 شغل در هفته را از بین می برد - RT Business News