به لطف coronavirus ، جف بزوس ثروتمندتر از قبل از طلاق است – RT Business News

در حالی که اکثر مردم تلاش کرده اند تا در بدترین بحران اقتصادی تاریخ اخیر در نتیجه همه گیر شدن کرونավիր ویروس ، شغل خود را حفظ کنند ، ثروت بنیانگذار و مدیر عامل آمازون ، جف بزوس به نزدیک به 172 میلیارد دلار رسیده است.

سهام آمازون با بیش از چهار درصد افزایش به رکورد 2،878.70 دلار رسید زیرا سهام ایالات متحده در بیشتر معاملات روز چهارشنبه بالاتر رفت. با تشکر از این راهپیمایی ، بزوس که مالک 11 درصد از سهام آمازون است ، موفق شد رکورد ثروت پیش از طلاق خود را 167.7 میلیارد دلار بشکند.
همچنین در rt.com
بحران Coronavirus ، خانواده های فقیر انگلیس را بیشتر به بدهی سوق می دهد … در حالی که ثروتمندتر می شوندخبر مرتبط  روس ها به دلیل محدودیت سفرهای بین المللی بیشتر در تعطیلات داخلی هزینه می کنند - RT Business News

به گفته بلومبرگ ، ثروتمندترین مرد روی زمین تنها در سال 2020 حداقل 56.7 میلیارد دلار به ثروت خود اضافه کرده است. اکنون ارزش خالص وی 171.6 میلیارد دلار تخمین زده می شود – حتی بیشتر از طلاق گرانقیمت وی ​​از مک کنزی بزوس ، که از آن زمان به دومین زن ثروتمند جهان تبدیل شده است.

شیوع Covid-19 باعث شد فروشگاه های اینترنتی و مشاغل مجبور به تعطیل شدن خرید آنلاین شوند. بزرگترین خرده فروش آنلاین جهان از تغییر رفتار مصرف کننده سود برد و فروش سالانه 26 درصد افزایش یافت و به 75.5 میلیارد دلار در سه ماهه اول رسید. این شرکت انتظار داشت که آنها در سه ماهه دوم بین 18 تا 28 درصد رشد کنند.

خبر مرتبط  یوان چین با بیشترین سود در 12 سال گذشته به پایان رسید - RT Business News
همچنین در rt.com
ثروت میلیاردرهای ایالات متحده در طی همه گیری 565 میلیارد دلار افزایش می یابد در حالی که میلیون ها نفر شغل خود را از دست می دهنددر حالی که غول تجارت الکترونیکی افزایش دستمزد موقت و افزایش مضاعف دستمزد اضافه کار برای کارگران خود را در اوج بیماری همه گیر و اخیراً قول داده است که یک بار پاداش بدهد ، برخی شکایت کرده اند که خرده فروش به اندازه کافی از اقدامات پیشگیرانه در امکانات خود مراقبت نمی کند. . کارمندان انبار آمازون حتی از کارفرمای خود شکایت کردند و ادعا کردند که شرایط کار نه تنها آنها را در معرض خطر قرار نمی دهد بلکه اعضای خانواده آنها نیز است.

خبر مرتبط  هند می خواهد تمام ذغال سنگ کک و آنتراسیت روسیه را تحویل دهد - RT Business News

بزوس تنها کسی نیست که موفق شد ثروت خود را افزایش دهد در حالی که ویروس مرگبار اقتصاد جهانی را ویران می کند. به گفته بلومبرگ ، در شش ماه گذشته ، ارزش کل جمعی 500 ثروتمند جهان در جهان از 5.91 تریلیون دلار به 5.93 تریلیون دلار افزایش یافت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید