بهمن ورشکستگی ها تهدید می کند که بطور دائم شغل های بیشتری در ایالات متحده را از بین می برد – خودی سابق فدرال رزرو می گوید Boom Bust – RT Business News

با وجودی که نرخ بیکاری ایالات متحده اندکی از بالاترین ماه آوریل کاهش یافته است ، ممکن است خیلی زود باشد که شامپاین را پر کنید ، زیرا افزایش ورشکستگی مشاغل هنوز تهدید به لرزیدن بازار کار می کند ، Boom Bust آموخته است.

آمار و ارقام منتشر شده در روز جمعه نشان داد كه ایالات متحده حدود 2.5 میلیون شغل به دست آورد ، و تحلیلگران غافلگیر كننده انتظار داشتند كه انتظار چشمگیر دیگری داشته باشند. تعداد شغل ها سهام ایالات متحده را بالاتر رفته است و داو جونز بیش از 800 امتیاز را به خود اختصاص داده است.

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده با چنین تکانهای عظیم هروئین پولی ، هیچ دوز مصرفی وجود ندارد - پیتر شیف - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=OLGrgcG82e0

با وجود پیشرفت مثبتی که در بین کاهش محدودیت های کورو ویروس وجود دارد ، تعداد شرکت هایی که در حال رشد هستند ، رو به افزایش است و می تواند رکورد جدیدی در سال جاری به ثبت برساند. دانیل دی مارتینو بوت معتقد است كه بسیاری از مشاغل دائمی می توانند از بین بروند ، این ضربه بزرگی برای كل اقتصاد ایالات متحده خواهد بود.

خبر مرتبط  پس از سقوط تاریخی زیر صفر ، بازگشت نفت خام ایالات متحده به خاک مثبت باز می گردد - RT Business News

“هنگامی که شما شروع به دیدن ورشکستگی می کنید ، آنها نه به ضرر موقتی شغل ، بلکه به ضرر دائمی شغل تغییر می یابند.” او به RT’s Boom Bust گفت. “این آسیب طولانی مدت خواهد بود که می بینیم از این بحران ناشی می شود.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید