بهانه ماهی؟ دانمارک می تواند از COD SPAWNING برای تأخیر در ساخت خط لوله گاز روسیه به اروپا استفاده کند – RT Business News

ساخت آخرین بخش از خط لوله Nord Stream 2 با وجود اجازه دانمارک برای کار در آبهای سرزمینی این کشور ممکن است به مدت یک یا دو ماه متوقف شود. آخرین بلوک به شکل کاد تخم ریزی است.

در اوایل هفته جاری ، آژانس انرژی دانمارک (DEA) اعلام کرد که اپراتور این پروژه – Nord Stream 2 AG – می تواند از کشتی هایی با موقعیت لنگر استفاده کند ، قوانین قبلی را گسترش می دهد که به آن امکان استفاده از کشتی های مجهز به یک سیستم موقعیت یابی پویا را داده است. به گفته آژانس ، از پیپل های لنگر دار می توان به صورت جداگانه و یا در ترکیب با کشتی هایی مجهز به سیستم موقعیت یابی پویا استفاده کرد.

خبر مرتبط  چین قصد دارد تا پایان سال 600،000 ایستگاه 5G را نصب کند - گزارش ها - خبرنامه RT Business
همچنین در rt.com
تحریم های ایالات متحده در مورد خط لوله گاز روسیه غیرقانونی و “حمله به حاکمیت اروپا” – عضو بوندستاگ به RTسخنگوی DEA گفت ، با اینكه تصمیم تنظیم كننده انرژی توسط ارگانهای محیط زیست محلی و ملی قابل اعتراض است ، این كارها حداقل برای چهار هفته از سر گرفته نمی شوند. این شکایت می تواند قبل از 3 آگوست به هیئت انرژی دانمارک ارسال شود.

بیشتر بخوانید

تخم ریزی كد می تواند موانع دیگری برای خط لوله زیر زمینی ایجاد كند. تحلیلگران به رسانه های روسی گفتند که دوره تخم ریزی آن در ماه ژوئیه و آگوست سقوط می کند و هرگونه ساخت و ساز در منطقه تخم ریزی را غیرقانونی می کند. این همچنین می تواند ساخت 160 کیلومتر آخر Nord Stream 2 را تا ماه سپتامبر به تأخیر بیندازد.

خبر مرتبط  Coronavirus در سال جاری اقتصاد روسیه را بیش از 5 درصد کاهش خواهد داد - مودی - RT Business News

کار در بخش پایانی خط لوله در دریای بالتیک در پایان سال گذشته متوقف شد. در ماه دسامبر ، شرکت لوله کشی سوئیس و هلندی Allseas این پروژه را کنار گذاشت و کشتی های خود را از این منطقه به دلیل تهدید تحریم های آمریکا خارج کرد. از آن زمان ، غول انرژی روسیه ، گازپروم ، که این پروژه را توسعه داده بود ، کشتی خود را برای تکمیل Nord Stream 2. اعزام کرد و با طی مسیری طولانی از شرق دور روسیه ، Akademik Cherskiy به تازگی وارد بندر آلمان Mukran شده است. شرکت گازپروم همچنان با ضرب و شتم Nord Stream 2 و شرکت های مرتبط با این پروژه با تحریم های اضافی ، امیدوار است که آن را حداکثر در سال 2021 آغاز به کار کند.

خبر مرتبط  پیتر شیف به بوم بوست می گوید - تقاضای طلا به عنوان یک جایگزین پولی به طرز چشمگیری افزایش می یابد - RT Business News

“من به طور خلاصه می توانم تأیید كنم كه ما همچنان بر روی این پروژه كار می كنیم و انتظار دارم كه ساخت آن در پایان سال 2020 یا آغاز سال 2021 به پایان برسد.” ماه گذشته ، آنتون دمچنکو ، رئیس روابط سرمایه گذار گازپروم اعلام کرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید