بنیانگذار “Pissed” نیکولا به ادعاهای کلاهبرداری “فریبکارانه” که سهام شرکت های نفتکش را بر عهده دارد ، پاسخ می دهد – RT Business News

نیكولا ، سازنده كامیون برقی قول داده است كه در مورد “اطلاعات گمراه كننده و اتهامات آشكار” كه در گزارش شركت فروش كوچك Hindenburg Research ارائه شده است ، به كمسیون بورس و اوراق بهادار آمریكا (SEC) مراجعه كند.

در گزارش خود با عنوان “نیکولا: چگونه می توان اقیانوس دروغ را در یک مشارکت با بزرگترین نصب اتومبیل در آمریکا پخش کرد ،” هندنبورگ ادعا کرد که بنیانگذار نیکولا ، ترور میلتون ، برای جلب سرمایه گذاران ، اظهارات نادرستی در مورد توسعه فناوری این شرکت کرده است.

میلتون روز جمعه ، یک روز پس از آنکه سهام باعث شد سهام نیکولا بیش از 10 درصد پایین بیاید ، این ادعا را بار دیگر رد کرد. مدیر اجرایی گفت که این شرکت در حال بررسی گزینه های قانونی علیه فروشنده کوتاه و سایر طرف های درگیر است.

“نیکولا در خارج از مشاوران Kirkland & Ellis LLP باقی ماند و به آنها اجازه داد که مستقیماً با SEC تماس بگیرند” او در توییتر نوشت. “بیایید روشن باشیم ، نیکولا به SEC رفت ، نه برعکس. نویسنده احساساتی را می خواست و ما آن را به او نمی دهیم. “

“من چیزی برای پنهان کردن ندارم. صفر “ وی ادامه داد و افزود که نمی تواند در این مورد توضیح بیشتری دهد و قول می دهد به محض اینکه چراغ سبز SEC به او چراغ سبز نشان دهد ، جزئیات را فاش می کند.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری هند علیرغم برداشتن اقدامات محکومیت همچنان بالاست - RT Business News

سهام نیکولا پنج درصد افت داشت و در زمان نوشتن مقاله در روز جمعه 32.58 دلار معامله شد. اوایل این هفته پس از اعلام قرارداد همکاری با جنرال موتورز ، این معامله تا 53.98 دلار معامله شد.
همچنین در rt.com
نیکولا و جنرال موتورز تسلا را با بدترین کامیون برقی 900 اسب بخاری جهان به چالش می کشندخبر مرتبط  دلار آمریکا می تواند "افزایش خطر" در میان افزایش عدم اطمینان اقتصادی و سیاسی باشد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید