بندر جدید در طول سال برای پیوند مسیر دریایی قطب شمال روسیه با آسیا در سال 2025 – اخبار تجاری RT

بنا به گفته الكساندر تسیبولسكی ، معاون فرماندار منطقه آرخانگلك ، حدود 5 میلیون دلار برای ساخت بندر در طول سال در آب های عمیق در نزدیك ایندیگا ، شهرک سازی در ساحل دریای بارنتس روسیه سرمایه گذاری شده است.

وی به خبرنگاران گفت: کار اکتشافی و زمین شناسی در حال حاضر در محل به پایان رسیده است. پیش بینی می شود ساخت سال آینده شروع شود و در سال 2025 به پایان برسد. سرمایه گذاری در این پروژه ممکن است از 300 میلیارد روبل (بیش از 4 میلیارد دلار) فراتر رود.

مرکز جدید ظرفیت حمل 80 تا 80 میلیون تن بار در سال را دارد که با حمل و نقل از قزاقستان ، قرقیزستان ، ژاپن و چین سرو کار دارد. بندر جدید در ابتدا محموله های زغال سنگ کک ، چوب ، کود ، محصولات شیمیایی و کاغذ را کنترل می کند.

خبر مرتبط  آمازون بعد از عصبانیت آنلاین مشغول حذف لجن نژادی از بازار خود - RT Business News

Tsybulsky انتظار دارد اگر راه آهن جدید با قطب شمال ، Belkomur ، به بندر ایندیگا متصل شود ، پیشرفت اقتصادی بزرگی خواهد داشت. “ما قادر خواهیم بود بیشتر محموله های صادراتی را که هم اکنون از طریق سن پترزبورگ حمل می شود ، تحمل کنیم و از این طریق شرایط اقتصادی را برای سرمایه گذاران ما فراهم می کنیم تا بتوانند در اینجا فعالانه تر توسعه یابند و پول در حمل و نقل هدر ندهند.” او گفت. “از طرف دیگر ، ما اقتصاد را تقویت خواهیم کرد ، از جمله مسیر دریای شمال.”
همچنین در rt.com
حمل و نقل مسیر دریایی قطب شمال روسیه در Q1 بیش از 10 میلیون تن استخبر مرتبط  طلا ، نقره و بیت کوین برای پایان دادن به آپارتاید مالی "سه اسب اسب APOCALYPSE" هستند - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

پروژه بلکومور یک خط ریلی جدید است که مناطق صنعتی سیبری و اورال را با بنادر در شمال و شمال غربی غرب روسیه متصل می کند. مسیر بین المللی راه آهن در سراسر روسیه (بین شمال اروپا و روسیه روسیه) مسافت تحویل سیبری و اورال را 800 کیلومتر کاهش خواهد داد. این مسیر کوتاهترین دسترسی را به بنادر مهم مسیر دریای شمال (مورمانسک ، آرکانژلسک ، بلومورسک و ساباتا ، و در آینده ، ایندیگا و دیگران) ارائه می دهد.

خبر مرتبط  گردشگری جهانی تقریباً 200 میلیارد دلار در طول قفل شدن کورو ویروس از دست داد - UN - RT Business News

ما می توانیم کریدور حمل و نقل مسیر آسیا – دریای شمالی را ایجاد کنیم. با هم ترکیب ، این دو پروژه – ساخت بندر در ایندیگا و راه آهن بلکومور – پایه اقتصادی لازم را که آنها به طور جداگانه فاقد آن بودند ، فراهم می کند. “ گفت: معاون فرماندار

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید