بندر جدید در طول سال برای پیوند مسیر دریایی قطب شمال روسیه با آسیا در سال 2025 – اخبار تجاری RT

بنا به گفته الكساندر تسیبولسكی ، معاون فرماندار منطقه آرخانگلك ، حدود 5 میلیون دلار برای ساخت بندر در طول سال در آب های عمیق در نزدیك ایندیگا ، شهرک سازی در ساحل دریای بارنتس روسیه سرمایه گذاری شده است.

وی به خبرنگاران گفت: کار اکتشافی و زمین شناسی در حال حاضر در محل به پایان رسیده است. پیش بینی می شود ساخت سال آینده شروع شود و در سال 2025 به پایان برسد. سرمایه گذاری در این پروژه ممکن است از 300 میلیارد روبل (بیش از 4 میلیارد دلار) فراتر رود.

مرکز جدید ظرفیت حمل 80 تا 80 میلیون تن بار در سال را دارد که با حمل و نقل از قزاقستان ، قرقیزستان ، ژاپن و چین سرو کار دارد. بندر جدید در ابتدا محموله های زغال سنگ کک ، چوب ، کود ، محصولات شیمیایی و کاغذ را کنترل می کند.

خبر مرتبط  استان ژجیانگ چین سال آینده 120،000 ایستگاه 5G جدید راه اندازی می کند - RT Business News

Tsybulsky انتظار دارد اگر راه آهن جدید با قطب شمال ، Belkomur ، به بندر ایندیگا متصل شود ، پیشرفت اقتصادی بزرگی خواهد داشت. “ما قادر خواهیم بود بیشتر محموله های صادراتی را که هم اکنون از طریق سن پترزبورگ حمل می شود ، تحمل کنیم و از این طریق شرایط اقتصادی را برای سرمایه گذاران ما فراهم می کنیم تا بتوانند در اینجا فعالانه تر توسعه یابند و پول در حمل و نقل هدر ندهند.” او گفت. “از طرف دیگر ، ما اقتصاد را تقویت خواهیم کرد ، از جمله مسیر دریای شمال.”
همچنین در rt.com
حمل و نقل مسیر دریایی قطب شمال روسیه در Q1 بیش از 10 میلیون تن استخبر مرتبط  صادرات کالاهای مهم پزشکی در چین با وجود کمبود جهانی تجهیزات ضد ویروس به ارزش 1.5 میلیارد دلار - RT Business News

پروژه بلکومور یک خط ریلی جدید است که مناطق صنعتی سیبری و اورال را با بنادر در شمال و شمال غربی غرب روسیه متصل می کند. مسیر بین المللی راه آهن در سراسر روسیه (بین شمال اروپا و روسیه روسیه) مسافت تحویل سیبری و اورال را 800 کیلومتر کاهش خواهد داد. این مسیر کوتاهترین دسترسی را به بنادر مهم مسیر دریای شمال (مورمانسک ، آرکانژلسک ، بلومورسک و ساباتا ، و در آینده ، ایندیگا و دیگران) ارائه می دهد.

خبر مرتبط  تولیدکنندگان اسلحه آلمانی و فرانسوی می خواهند از فناوری های ایالات متحده در تولید نظامی استفاده کنند - گزارش - RT Business News

ما می توانیم کریدور حمل و نقل مسیر آسیا – دریای شمالی را ایجاد کنیم. با هم ترکیب ، این دو پروژه – ساخت بندر در ایندیگا و راه آهن بلکومور – پایه اقتصادی لازم را که آنها به طور جداگانه فاقد آن بودند ، فراهم می کند. “ گفت: معاون فرماندار

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید