بلغارستان خط لوله TurkStream را در بین تهدیدهای ایالات متحده برای تحریم پروژه های انرژی روسیه تکمیل می کند – RT Business News

طبق اعلام وزارت خارجه روسیه ، بخش بلغاری خط لوله گاز طبیعی TurkStream از روسیه ، معروف به بالکان جریان ، تا پایان سال به اتمام می رسد.

این خبر که ساخت خط لوله گاز در برنامه ریزی در حال انجام است ، اندکی پس از آن صورت گرفت که واشنگتن قانون مخالفان آمریکا را از طریق تحریم ها (CAATSA) به روز کرد. این اقدام راه را برای اعمال تحریم های ثانویه برای شرکت های درگیر در پروژه های انرژی روسیه – Nord Stream 2 و خط دوم خطوط لوله گاز طبیعی TurkStream – که هر دو در دست ساخت هستند ، هموار ساخت.

خبر مرتبط  هند ممکن است به زودی به مرز بعدی خودروی تسلا - الون ماسک - اخبار تجاری RT تبدیل شود
همچنین در rt.com
ایالات متحده تحریم های شدید علیه خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه را گسترش می دهد“ساخت شعبه دوم TurkStream در قلمرو بلغارستان طبق برنامه ریزی انجام می شود و طبق گفته شرکای ما تا اول ژانویه سال 2021 به اتمام می رسد. [Bulgarian] نخست وزیر بویکو بوریسف پیشرفت پروژه را تحت کنترل شخصی نگه می دارد ، و مرتباً در حال بازدید از اماکن ساختمانی است. “ یوری پلیپسون ، رئیس وزارت خارجه چهارم اروپا ، به ریا نووستی گفت.

بخش اول خط لوله TurkStream از زمان راه اندازی آن در ژانویه ، گاز روسی را به ترکیه پمپ می کند. بخش دوم این مسیر که از طریق بلغارستان ، صربستان و مجارستان می گذرد و گاز را برای مصرف کنندگان اروپایی تحویل می دهد ، از تهدید تحریم های آمریکا خدشه ای نداشت.

خبر مرتبط  ارز ایران در میان تنش های شدید با ایالات متحده به پایین ترین سطح پایین سقوط می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
بهانه ماهی؟ دانمارک می تواند از COD SPAWNING برای تأخیر در ساخت خط لوله گاز روسیه به اروپا استفاده کندبا این حال ، صوفیا می گوید محدودیت های واشنگتن هیچ تاثیری در بالکان جریان نخواهد داشت ، زیرا این پروژه که توسط اپراتور آن Bulgartransgaz اجرا شده است ، تمام قوانین اتحادیه اروپا را رعایت می کند. وزیر انرژی بلغارستان ، Temenuzhka Petkova ، به یک کانال تلویزیونی محلی گفت ، ایالات متحده هیچ دلیلی برای تحریم خط لوله ندارد.

خبر مرتبط  بیت کوین چیزی غیر از "دروغ" نیست زیرا شما نمی توانید با رمز و راز چیزی بخرید - پیتر شیف - اخبار تجاری RT

بلغارستان ، که در حال حاضر از TurkStream گاز دریافت می کند ، در حال حاضر بخشی از این خط لوله را برای حمل سوخت آبی روسیه از ترکیه به صربستان و مجارستان در حال ساخت است. بلگراد پیشتر گفته بود مدت ها پس از تکمیل بخش خط لوله خود ، واردات گاز روسیه را دریافت کرده است ، اما هنوز منتظر اتمام بلغارستان است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید