بعد از اینکه روسیه محدودیت های coronavirus را کاهش داد ، تقریبا 1.5 میلیون گردشگر گله می کنند – RT Business News

کریمه روسیه ماه گذشته از حدود 1.5 میلیون توریست استقبال کرده و انتظار دارد در ماه اوت در میان عجله برای تعطیلات ساحلی پس از تعطیل ، بازدیدکنندگان بیشتری را نیز در اوت دریافت کند.

به گفته سرگئی آکسیونوف ، والی منطقه ای کریمه ، 1.432 میلیون نفر در 30 روز از اول ژوئیه به این شبه جزیره رفتند ، که سرانجام این منطقه پس از محدودیت های مربوط به تاج ، مجدداً بخش گردشگری خود را بازگشایی کرد. بیشتر گردشگران (بیش از 60 درصد) با ماشین یا اتوبوس از طریق پل کریمه وارد می شوند ، حدود یک سوم با هواپیما و حدود پنج درصد با قطار.

خبر مرتبط  ورشکستگی های گسترده و 300 میلیارد دلار برای کاهش ارزش پول برای آمریکا به دست می آید - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه ترافیک باری راه آهن را از طریق پل کریمه آغاز کرد (عکس ، VIDEO)در حالی که هتل ها و امکانات اقامتی کریمه حدود 80 درصد در ماه گذشته اشغال شده بودند ، انتظار می رود که اوت یک فصل توریستی حتی گرم تر باشد ، مقامات محلی پیش بینی می کنند.

وی گفت: “در ماه آگوست ، 1.8 میلیون خواهیم داشت [tourists]. با توجه به سطح رزرو و گردش ترافیک ، ممکن است حتی بیشتر باشد. ”Cوادیم ولچنکو ، وزیر استراحتگاه و گردشگری rimea ، روز شنبه گفت. وی افزود: حتی در مقایسه با زمان های قبل از همه گیر ، تعداد رزرو و ترافیک هم افزایش یافته است.

خبر مرتبط  تجارت الکترونیکی ممکن است عامل توسعه مشاغل روسی در چین باشد - RT Business News
همچنین در rt.com
Coronavirus هزینه گردشگری بین المللی را سه برابر بیشتر از بحران مالی گذشته – سازمان ملل متحددر دو سال گذشته ، بخش گردشگری کریمه رونق گرفت زیرا شبه جزیره دریای سیاه از رکورد بازدید کنندگان در دوره پس از شوروی برخوردار بود. در سال 2018 ، 6.8 میلیون نفر از منطقه بازدید کردند و سال گذشته این تعداد به 7.4 میلیون نفر رسید. با شروع فصل تعطیلات امسال با تأخیر تقریباً سه ماهه به دلیل شیوع کوید -19 ، جمهوری انتظار دارد که گردش توریست از سطح 2019 حدود 10 تا 10 درصد کاهش یابد.

خبر مرتبط  پاکستان به دلیل همهگیری Covid-19 در 68 سال اول رکود اقتصادی را تجربه می کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید