بسیاری از مشاغل از دست رفته نفت ایالات متحده ممکن است هرگز بازگردند – RT Business News

بیش از 100000 شغل در ماه اکتبر و آگوست سال جاری در صنعت اکتشاف و تولید نفت ایالات متحده از بین رفته است ، بیشتر به دلیل شیوع ویروس کرونا. 35000 شغل دیگر در بخش پایین دست تخلیه شد.

اما این پایان خبر بد نیست. بیشتر این مشاغل حداقل تا سال آینده بر نمی گردند. برخی ممکن است برای همیشه از بین بروند.

این موارد برجسته یک Deloitte است گزارش اوایل این ماه منتشر شد. از دست دادن شغل یا سرعت آن – سریعترین سرعت – تعجب آور نیست. تأثیر همه گیری در این صنعت سریع و ویرانگر بود ، به طوری که فقط در سه ماه از ماه مارس تا مه تولید نفت در تگزاس 13 درصد کاهش یافت. برای مقایسه ، طی آخرین بحران قیمت ، تولید نفت در این ایالت 13.7 درصد در طی 18 ماه کاهش یافت ، طبق کارگ اینگام ، خالق شاخص تگزاس پترو ، در 18 ماه گذشته ، تولید نفت در این ایالت 13.7 درصد کاهش یافت.

انقباض سریع چنین فعالیتی منجر به از دست رفتن سریع شغلها شد و تعداد روزافزون ورشکستگی نیز به از دست دادن شغل کمک کرد. اگر سرعت رویدادها نبود ، این کار طبق معمول انجام می شد. صنعت نفت در مرحله پایین چرخه خود همیشه شغل خود را از دست می دهد.

آنچه این بار حتی بی نظیرتر است این است که ممکن است بسیاری از این مشاغل به هیچ وجه برنگردند.

“تجزیه و تحلیل آماری چند متغیره ما در مورد اشتغال و داده های بازار نشان می دهد که ممکن است 70٪ از مشاغل از دست رفته در طی همه گیر شدن در پایان سال 2021 در یک سناریوی اتفاق نظر طبق معمول اتفاق نیفتد.” تحلیلگران Deloitte در گزارش خود نوشتند. مسئله این است که ، تعداد کمی انتظار دارند که سال 2021 طبق معمول بازگشت به کار خود را رقم بزند. اگر نفت ارزان بماند ، ممکن است به جز 30 درصد از 107،000 شغل بالادستی که در سه ماهه دوم از دست رفته اند ، پایان سال آینده باقی بماند.

خبر مرتبط  سهام جهانی در میان تنش های فزاینده بین ایالات متحده و چین کاهش می یابد - RT Business News
همچنین در rt.com
شیل آمریکا برای یک سال دیگر در حالت بقا باقی می ماندتقریباً دو سال برای اکثر افراد ، به ویژه افرادی که در یک صنعت چرخه ای مانند نفت و گاز شاغل هستند ، زمان طولانی است. برخی از آنها در صنایع دیگر شغل پیدا خواهند کرد ، زیرا انرژی های تجدیدپذیر به دلیل افزایش سرمایه گذاری در فن آوری های خورشیدی ، بادی و سایر محصولات در حالی که صنایع نفت و گاز کوچک می شوند ، ظاهراً یک کاندید قوی است.

اخیراً مدیرکل آژانس بین المللی انرژی های تجدیدپذیر ، فرانچسکو لا دوربین اصرار کرد دولتها اولویت بندی مجدد برای جذب مجدد کارگران بخش نفت و گاز را که شغل خود را از دست داده اند و یا در معرض خطر از دست دادن آنها هستند قرار دهند. طبق گفته دست اندرکاران صنعت ، به ویژه مهندسان ، کارگران ساختمانی و مدیران پروژه ، که حتی نیازی به بازآموزی یا تغییر مجدد نیرو ندارند ، به دلیل اینکه مهارتهای آنها به راحتی به صنعت دیگری منتقل می شود ، بسیاری از آنها در حال استفاده از انرژی های تجدیدپذیر بودند.

خبر مرتبط  نفت اوج خود را بیش از 4٪ صعود می کند زیرا اوپک + موافقت خود را برای کاهش تولید رکورد - RT Business News

موارد بیشتر می توانند با پشتیبانی مناسب دنبال کنند.

با این وجود برخی از بیش از صد هزار کارگر اخراج شده نفت و گاز ممکن است به میلیونها آمریکایی بیکار دائمی بپیوندند ، که بخشی از پیامد این بیماری همه گیر است. و برخی ، طبق گفته Deloitte و تحلیلگران دیگر ، مجدداً برای پیوستن به صنعت در حال تغییر انرژی مجدداً آماده خواهند شد.

رشته های بزرگ روغن بزرگ اروپا به طور فزاینده ای سبز می شوند. این امر مستلزم تغییر مهارت های مورد نیاز و در نتیجه بازآموزی کارکنان است. در حالی که همتایان آمریکایی آنها چندان در دستور کار سبز نیستند ، صنعت نفت ایالات متحده نیز تغییر می کند ، به دلایل اقتصادی ، اگر نه سیاسی: بحران باید از بین برود و بقای طولانی مدت باید تضمین شود. بنابراین تولیدکنندگان نفت ایالات متحده در حال رفتن هستند دیجیتال، و این نیز ، نوع جدیدی از نیروی کار را ضروری می کند.

طبق گزارش Deloitte ، این صنعت در آستانه یک تغییر اساسی قرار دارد ، اگر بخواهد از آن استقبال کند. با توجه به یافته های گزارش قبلی EY در مورد روند دیجیتالی شدن نفت و گاز ، این تغییر در حال حاضر آغاز شده است. بله ، بیشتر صنعت از آن استقبال می کند.
همچنین در rt.com
چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده در حال سقوط استبه گفته Deloitte ، استفاده بهینه از این چشم انداز در حال تغییر صنعت ، مستلزم این است که شرکت های نفت و گاز موقعیت های شغلی جدیدی را مطابق با اولویت های تغییر یافته در صنعت ایجاد کنند (افسر آلایندگی و افسر بهره وری انرژی به عنوان مثال ذکر شد). آنها همچنین به خوبی می توانند در مورد برنامه های کاری انعطاف پذیر ، از جمله کارهای از راه دور تحقیق کنند ، که همه گیری نشان داد کاری است که بسیاری از افراد می توانند در مدت زمان طولانی انجام دهند.

خبر مرتبط  ایالات متحده مظنون است 1.3 تریلیون دلار پول کثیف ممکن است طی دو دهه از طریق دویچه بانک پولشویی شده باشد - RT Business News

در عین حال ، کارگران باید مراقبت کنند تا مهارتهای جدیدی را که برای بهبود شانس خود در استخدام مجدد در نفت و گاز مورد نیاز است ، کسب کنند ، با دانش در اقتصاد ، شبکه های رایانه ای و تجسم به عنوان مثال در این زمینه.

البته همه اینها به معنای تغییر کار از نفت و گاز به منطقه گسترده انرژی است. به عبارت دیگر ، گزارش Deloitte از تولیدکنندگان نفت و گاز ایالات متحده خواسته است که از Big Big Oil پیروی کنند و کاملاً متحول شوند. به نظر می رسد این امر هم برای شرکت ها و هم برای نیروی کار بهتر است. با این حال ، تعداد کمی از این شرکت ها در حال حاضر توانایی مالی برای ایجاد چنین تغییر بنیادی را دارند. این بدان معناست که سناریوی معمول مانند Deloitte که ذکر می کند بعید است که محقق شود. در عوض ، تجارت نفت و گاز و تغییر شغل بسیاری از کارمندان سابق آن صنعت مانند هرگز قبل از آن خواهد بود.

این مقاله در اصل در تاریخ منتشر شد Oilprice.com