بزوس ، مراقب باش! الون ماسک اکنون پنجمین فرد ثروتمند روی کره زمین است – RT Business News

ارزش خالص مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس الون مسک از روز دوشنبه از 74 میلیارد دلار فراتر رفت. طبق فهرست میلیاردرهای فوربس ، ثروت وی از اواسط ماه مارس تقریباً سه برابر شده است و او را به عنوان پنجمین ثروتمند جهان تبدیل کرده است.

این تاجر 49 ساله ، که از مارس در رتبه 31 جهان قرار داشت و ارزش خالص آن زیر 25 میلیارد دلار بود ، اکنون از استیو بالمر ، مدیرعامل سابق مایکروسافت و وارن بافت ، رئیس پیشین بایرشایر هاتاوی پیشی گرفته است.

خبر مرتبط  عرضه IPO چینی در مبادلات ایالات متحده تحت ترامپ تسریع شد - گزارش - RT Business News

او به این چهار مغول می پیوندد: مارك زوكربرگ فیس بوك (90.3 میلیارد دلار) ، بیل گیتس مایکروسافت (113.4 میلیارد دلار) ، برنارد آرناول LVMH (113.8 میلیارد دلار) و جف بزوس آمازون (189 میلیارد دلار).

“من واقعاً نمی توانستم کمتر مراقبت کنم ،” ماسک در اوایل این ماه در نامه ای به فوربس درباره ارزش خالص خود گفت. “این تعداد افزایش می یابد و در حال سقوط است ، اما آنچه در واقع مهم است تولید کالاهای عالی است که مردم دوست دارند.”
همچنین در rt.com
تسلا پس از بالا رفتن نرخ سهام ، به ارزش دهمین شرکت بزرگ ایالات متحده تبدیل می شودخبر مرتبط  هند بررسی دامپینگ برای واردات مس از مالزی ، تایلند و ویتنام را آغاز می کند - RT Business News

این کارآفرین در لیست 190 ثروتمندترین آمریکایی های Forbes در سال 2012 در مکان 190 با ارزش خالص 2.4 میلیارد دلار آغاز به کار کرد. او از اول ژانویه سال 2020 به 37مین ثروتمند جهان تبدیل شده بود.

سهام تسلا از تنها 29 هفته از تاریخ 29 ژوئن 60 درصد افزایش یافته و تنها امسال سه برابر شده است. این در حال حاضر با ارزش ترین شرکت اتومبیل در جهان ، با کلاه بازار 304.5 میلیارد دلار ، و ارزش آن بیشتر از ترکیب فورد ، فراری ، جنرال موتورز و BMW است.

خبر مرتبط  آمریكا و یونایتد 32000 شغل را متوقف می كنند زیرا دولت نمی تواند در مورد كمك های هواپیمایی به توافق برسد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید