بزوس ، زاکربرگ و ماسک 115 میلیارد دلار به ثروت خود در طول همه گیری اضافه کردند – RT Business News

در حالی که پیش بینی می شود که امسال میلیون ها شغل در نتیجه بحران کرونور ویروس از بین بروند ، مغولان فن آوری در حال پیشرفت از موفقیت های خود هستند. آنها حتی سریعتر ثروتمندتر می شوند زیرا این بیماری همه گیر آنلاین فعالیت می کند.

ثروت جمعی میلیاردرهای فناوری در شاخص بلومبرگ (رتبه ای از 500 ثروتمندترین جهان) از سال 2016 تقریباً دو برابر شده است ، از 751 میلیارد دلار به 1.4 تریلیون دلار امروز. این نرخ نسبت به سایر بخش ها سریعتر است.

هفت نفر از 10 ثروتمندترین جهان در بخش فناوری هستند و ارزش خالص آنها 666 میلیارد دلار است که امسال 147 میلیارد دلار افزایش یافته است. از میان 10 دانشگاه برتر ، فقط میلیاردرهای غیر فناوری امسال پول خود را از دست داده اند – برنارد آرنو و مغول لوکس وارن بافت ، Berkshire Hathaway.

خبر مرتبط  گزارش Keizer در حال ظهور ناگهانی صندوق بین المللی پول با نیمی از جهان است که اکنون در را می کوبد - RT Business News
همچنین در rt.com
“اگر آمریكا اقتصاد واقعی باشد ، آمازون تقریباً بزرگ نخواهد بود” – پیتر شیف به تماس الون ماسك برای تجزیه انحصارها پاسخ می دهدبرندگان بزرگ تاکنون شامل الون مسک هستند که ارزش خالص آن بیش از دو برابر و به 69.7 میلیارد دلار در پشت سهام سهام تسلا رسیده است. ثروتمندترین مرد جهان ، بنیانگذار آمازون ، جف بزوس ، 63.6 میلیارد دلار ثروتمند شد و ثروت او از 200 میلیارد دلار فراتر رفت. یکی دیگر از مسئولان ارشد اجرایی ، مارک زاکربرگ از فیس بوک ، از یک ارزش خالص 9.1 میلیارد دلاری بهره مند شد.

خبر مرتبط  روسیه اولین محموله روغن قطب شمال را به چین تحویل می دهد - RT Business News

“ما اقتصاد آجر و ملات را به طرز چشمگیری به اقتصاد آنلاین منتقل کردیم ،” لوئیجی زینگالز ، استاد امور مالی دانشکده تجارت غرفه دانشگاه شیکاگو ، به بلومبرگ گفت.

وی گفت: “احتمالاً در دوره زمانی طولانی تر هم همین اتفاق می افتاد. به جای سالها ، این اتفاق می افتد هفته ها ، “ او گفت.

خبر مرتبط  اگر سعودی ها و روسیه نتوانند به توافق کاهش تولید برسند ، نفت پس از تاخیر در جلسه اوپک + 6 درصد سقوط می کند.
همچنین در rt.com
بزوس ، مراقب باش! الون مسك هم اكنون پنجمین فرد غنی در این سیاره استآمارها نشان می دهد كه پنج یك از بزرگترین شركتهای فنی آمریكا (اپل ، آمازون ، الفبای ، فیس بوك و مایکروسافت) دارای ارزش بازار معادل حدود 30 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده هستند. این تقریباً دو برابر بیشتر از پایان سال 2018 است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید