بزرگترین معدنچیان الماس در جهان تخفیف هایی را برای جرقه فروش خرد شده توسط همه گیر ارائه می دهند – RT Business News

گزارش شده است که بزرگترین تولید کننده الماس روسیه ، ALROSA و رقیب اصلی آن در دنیا ، De Beers ، قیمت های سنگ های قیمتی را پس از کاهش شدید فروش در نتیجه شیوع ویروس کرونا کاهش داده اند.

دفتر اصلی De Beers با مرکزیت لندن ، متعلق به آنگلو آمریکن ، اولین شخصی بود که تخفیف ها را اوایل هفته جاری اعلام کرد. به گفته بلومبرگ ، معدنچی که از نظر ارزش بزرگترین تولید کننده جهان است ، به خریداران خود گفت که قیمت سنگهای قیمتی بزرگ (بزرگتر از 1 قیراط) را تقریبا 10 درصد کاهش می دهد. برای سنگهای کوچکتر تخفیف در نظر نگرفت ، زیرا این شرکت معتقد است که تقاضای آنها زیاد نیست و حتی در صورت پایین آمدن قیمت نیز بعید است این تغییر کند.

خبر مرتبط  غول اینترنتی روسی Yandex خدمات تحویل غذا را در اسرائیل راه اندازی می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
“کشف منحصر به فرد”: روسیه بزرگترین الماس رنگی خود را در شمال شمالی کشف کرده استطبق گفته آلروا ، بزرگترین تولید کننده الماس در جهان ، از نظر حجم نیز پیروی کرد. با این حال ، بزرگترین الماس روسیه تخفیف را اعلام نکرد ، اما در عوض سیستم صورتحساب خود را تغییر داد. خریداران در کل یک فاکتور واحد دریافت کرده اند و از اینکه سنگ هایی که به جستجوی آنها می پرداختند با تخفیف ارائه نمی دادند اطلاع ندارند.

اگرچه بیماری همه گیر تقریبا صنعت الماس را متوقف کرد و منجر به افت بزرگی در فروش شد ، اما دو شرکت برتر جهانی الماس در ابتدا تمایلی به کاهش قیمت ها نداشتند که معمولاً در معرض دید عموم قرار نمی گیرد. این کار برای جلوگیری از طغیان بازار الماس و کاهش ارزش موجودی کالا انجام شد. با این حال ، اقدام اخیر ممکن است نشانگر این باشد که معدنچیان فکر می کنند که به زودی پولیش های الماس خشن از بین می روند.

خبر مرتبط  تب خوک ممکن است تولیدکنندگان گوشت خوک آلمان را از بازار سودآور چین محروم کند - RT Business News
همچنین در rt.com
ویروس کرونا ویروس فروش الماس را تقریباً متوقف می کندALROSA پیش از این پیش بینی کرده بود که ممکن است بازگشت به سطح فروش ناعادلانه پیش از همه گیر ، در ماه ژوئیه رخ دهد ، اما سپس چشم انداز خود را به اکتبر تغییر داد. طبق گزارش سه ماهه دوم آن ، فروش شرکت الماس در مقایسه با آوریل-ژوئن سال گذشته 92 درصد کاهش داشته است ، در حالی که سود حاصل از مدت مشابه 98 درصد نسبت به سال گذشته بوده است.

خبر مرتبط  دومین فرودگاه شلوغ لندن ممکن است تا سال 2024 به سطح مسافرهای قبل از koronavirus بازگردد - RT Business News

“ما امیدواریم که [the] جریان میانه ، براساس قراردادهای جدید ، شروع به تولید می کند “ معاون مدیرعامل Evgeny Agureev گفت ، به نقل از Rapaport. “آنها خواهند داشت [the] چند ماه آینده … برای حمایت از همه این قراردادها ، [which] یعنی سپتامبر و اکتبر ، “ او اضافه کرد. “بنابراین ما امیدواریم که در ماه اکتبر بتوانیم به سطح فروش طبیعی خود برویم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید