بزرگترین مالک دکل دریایی جهان ورشکستگی می کند – RT Business News

پیمانکار حفاری دریایی مستقر در انگلیس ، والاریس ، برای حمایت از ورشکستگی در ایالات متحده تشکیل پرونده داده است و به طلبکاران پیشنهاد می کند که مبلغ 6.5 میلیارد دلار از بدهی 7.8 میلیارد دلاری خود را برای سهام عدالت تعویض کنند.

این شرکت بزرگترین مالک دکل دریایی در جهان است.

Valaris از حفاری های الماس دریایی و شرکت Noble Corp در دادگاه ورشکستگی پیروی می کند زیرا بخش حفاری دریایی سخت ترین ضربه را از آخرین بحران صنعت نفت متحمل می شود.

این شرکت شانس داشته است: حدود نیمی از دارندگان اوراق قرضه خود با معامله پیشنهادی موافقت کرده اند که این امکان را به این شرکت می دهد تا بیشتر بدهی های خود را ترخیص کند ، وال استریت ژورنال گزارش هابه نقل از تام بورک ، مدیر اجرایی والاریس ، اظهار داشت که این بیماری همه گیر احتمالاً باعث رکود گسترده صنعت خواهد شد.

“رکود قابل توجه در بخش انرژی ، تشدید شده توسط همه گیر COVID-19 ، مستلزم این است که ما در این مرحله گام برداریم تا یک شرکت قوی تر ایجاد کنیم که بتواند با انقباض طولانی مدت در صنعت سازگار شود و همچنان به عنوان موقعیت کلی بازار جایگاه خود را ارتقا بخشد. بهتر کردن،” برک گفت در بیانیه مطبوعاتی

خبر مرتبط  صادرات چین در بیش از یک سال گذشته با شروع دوباره بازگشایی اقتصاد جهانی - RT Business News

با این حال ، خوب برای سهامداران ، خبرهای هولناک برای سهامداران است. طبق برنامه بازسازی Valaris ، سهام فعلی از بین خواهد رفت و بهترین سهامداران می توانند به آنها ضمانت سهام آینده را بدهند. این شرکت هنوز در حال مذاکره با سهامداران سرسخت تر خود در مورد این توافق است. در همین حال ، برخی از طلبکاران با سخاوتمندانه این کشور موافقت کرده اند تا 500 میلیون دلار پول نقد برای تأمین اعتبار بازسازی ارائه دهند.

Valaris نتیجه پیوند بین شرکتهای Ensco و Rowan بود که فقط در سال گذشته نهایی شد. بزرگترین سهامداران آن مدیران دارایی از جمله مدیریت Luminus ، BlackRock و گروه پیشتاز هستند.

خبر مرتبط  Boeing برای شروع مجدد تولید در کارخانه ایالت واشنگتن هفته آینده به دلیل رنج شرکت در میان خاموش شدن Covid-19 - خبرنامه RT Business

صنعت حفاری دریایی توسط همه گیر و سقوط قیمت نفت به سختی ریخته شده است. بسیاری از تحلیلگران شاهد ورشکستگی بسیار بیشتری در جاده هستند زیرا بیشتر شرکتها در این زمینه به شدت اهرم می شوند و تقاضا برای حفاری دریایی بسیار شدید است زیرا E& Ps وارد حالت بقا می شود ، قطع یا به تعویق انداختن تمام هزینه های غیر ضروری از جمله حفاری گران قیمت در خارج از کشور.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com