بزرگترین شرکت هواپیمایی در آمریکای لاتین برای محافظت در برابر ورشکستگی ایالات متحده در میان بحران کووید 19 – پرونده های RT Business

بزرگترین شرکت هواپیمایی LATAM Airlines بزرگترین شرکت هواپیمایی آمریکای لاتین روز سه شنبه اعلام کرد که برای حمایت از ورشکستگی در فصل 11 در ایالات متحده اقدام کرده است. پس از مواجهه با مشکلات مالی مرتبط با کووید 19 ، به دنبال بازسازی بدهی های خود است.

طبق گفته این شرکت ، رزرواسیون ، حقوق کارمندان و کوپن پرواز تأثیر نخواهد داشت. عملیات مسافر و بار نیز به صورت عادی ادامه خواهد یافت.

“روند 11 سازماندهی مجدد مالی ایالات متحده فرصتی روشن و راهنمایی برای همکاری با طلبکاران و سایر ذینفعان برای کاهش بدهی های ما ، پرداختن به چالش های تجاری است که ما نیز مانند سایر صنعت ما به عنوان گروهی با آن روبرو هستیم.” لاتام در بیانیه ای گفت. “این بسیار متفاوت از مفهوم ورشکستگی در کشورهای دیگر است و روند انحلال اسناد رسمی است.”

مدیر عامل شرکت LATAM ، روبرتو آلوو محدودیت های سفر مربوط به تاج را به عنوان عامل اصلی تصمیم گیری برای ورشکستگی ذکر کرد. “ما یک سری اقدامات دشوار را برای کاهش تأثیر این اختلال در صنعت بی سابقه اجرا کرده ایم ، اما در نهایت این مسیر بهترین گزینه را نشان می دهد.” گفت الوو

خبر مرتبط  کشاورزان آلمانی خوک 1.5 میلیارد یورو از دست می دهند زیرا این صنعت دو برابر از بیماری Covid-19 و بیماری خوک وارد می کند - RT Business News

“ما به دنبال آینده پسا کووید هستیم و متمرکز بر تبدیل گروه خود هستیم تا با یک پرواز جدید و در حال تحول در پرواز سازگار شویم ، با توجه به سلامتی و ایمنی مسافران و کارمندان ما”. او اضافه کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=_8u6CTpR6qU

سازماندهی مجدد داوطلبانه شامل وابستگان LATAM در شیلی ، پرو ، کلمبیا ، اکوادور و ایالات متحده خواهد بود. با این حال این هواپیمایی همچنان در حالی که تحت حمایت از ورشکستگی قرار دارد پرواز خود را ادامه خواهد داد و شرکت های وابسته به آن در آرژانتین ، برزیل و پاراگوئه در این پرونده ثبت نشده اند.

خبر مرتبط  آیا با وجود هشدار عوارض جانبی ، آمریکایی ها مجبور به استفاده از واکسن Covid می شوند؟ RT’s Boom Bust متوجه می شود - اخبار کسب و کار RT

این شرکت هواپیمایی روزانه بیش از 1300 پرواز را انجام داده و سال گذشته 74 میلیون مسافر را حمل کرده است. طبق جدیدترین گزارش سالانه این شرکت ، بیش از 340 هواپیما در ناوگان خود و نزدیک به 42000 کارمند در حقوق و دستمزد خود داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید