بزرگترین خودروساز روسیه که هفته آینده تولید خود را آغاز کرد – RT Business News

سازنده بزرگ اتومبیل روسیه AvtoVAZ اعلام کرده است که پس از بیش از دو هفته تعطیل به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 ، تولید خود را از 18 مه از سر می گیرد.

وی گفت: “با توجه به وضعیت ویروس ، کارها طبق برنامه ای امن برای جلوگیری از شلوغی افراد در حمل و نقل و پاسگاه ها سازماندهی می شوند. زمان شروع تغییر کاربری در خطوط مونتاژ و برنامه کاری کارمندان دفتر خواهد بود. “ شرکت گفت از 29 ژوئن ، AvtoVAZ به یک هفته کاری چهار روزه تغییر می کند.

خبر مرتبط  کشورهای BRICS برای تقویت مشاغل کوچک و متوسط ​​- بر فن آوری های دیجیتال شرط می بندند - RT Business News

تولید اتومبیل در AvtoVAZ از 29 آوریل به دلیل شیوع عفونت کوراو ویروس در روسیه به حالت تعلیق درآمد که منجر به افت فروش شد.

بزرگترین تولید کننده خودرو در روسیه و اروپای شرقی ، AvtoVAZ تقریباً یک میلیون دستگاه خودرو در سال تولید می کند. این کشور در حال حاضر سهم بازار پایداری در کشورهای CIS دارد و همچنین خودروهایی را به آلمان ، ایران ، سوریه ، مصر و مجارستان صادر می کند. این خودروساز قصد دارد تا در جمهوری چک ، مغولستان و آسیای جنوب شرقی گسترش یابد. AvtoVAZ اخیراً صادرات وسایل نقلیه به چین و امارات را آغاز کرده است.

خبر مرتبط  ذخیره نفت در ایالات متحده تا اواسط ماه مه به مرز خود رسیده است - RT Business News

گروه AvtoVAZ بخشی از اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی است و اتومبیل های کامل چرخه ای را تحت چهار برند – لادا ، رنو ، نیسان و داتسون تولید می کند.

در سال 2019 ، اتومبیل های Lada توسط آژانس تحلیلی Focus2move در بین 50 مارک برتر پرفروش جهان قرار گرفتند. فروش صادرات از نام تجاری لادا در سال گذشته 57 درصد به 38050 اتومبیل رشد داشته است. اینها در 34 کشور از جمله ترکیه ، تونس ، شیلی و کوبا فروخته شده است.

خبر مرتبط  بدهی جهانی "سیاه چاله" به زودی بالغ بر 100 دلار خواهد شد و "ما قصد داریم در آن جذب شویم" - Max Keizer - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید