بریتیش ایرویز در جریان بحران کووید 19 – ناوگان کل هواپیماهای بوئینگ 747 جیمبو را هدف قرار داد – اخبار تجاری RT

بزرگترین اپراتور جهان Boeing 747s ، British Airways اعلام کرده است که دیگر این هواپیمای نمادین را کار نخواهد کرد زیرا صنعت مسافرتی از ریزش رنج کرونا ویروس رنج می برد.

“بعید است که ملکه آسمانها با شکوه ما دوباره خدمات تجارتی را برای بریتیش ایرویز انجام دهند.” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای اعلام کرد و افزود که تصمیم بلافاصله لازم الاجرا خواهد بود.
همچنین در rt.com
خداحافظ “ملکه آسمانها”: بوئینگ برای پایان دادن به تولید 747 Jumbo Jet پس از 50 سالطبق وب سایت هواپیمایی ، 32 فروند بوئینگ 747-400 در ناوگان آن وجود دارد. این هواپیمای جت که نام مستعار ‘Jumbo Jet’ را به دلیل شکل ظاهری بالا و عرشه خود که به آن “ملکه آسمانها” نیز گفته می شود ، بدست آورد ، در حدود ده ها مقصد از جمله پکن ، دبی ، نیویورک ، سانفرانسیسکو ، کیپ تاون و مکزیک خدمت کرد. . این شرکت در ابتدا قصد داشت هواپیما را در مدت چهار سال بازنشسته کند ، اما سقوط تقاضای مسافرتی که ناشی از بیماری همه گیر است ، آن را وادار به تغییر برنامه های خود کرد.

خبر مرتبط  استراتژیست به بوم بوست - اخبار تجاری RT می گوید: بازگشت اقتصادی ایالات متحده با استفاده از "پول هلی کوپتر" عملی نیست

بریتیش ایرویز ، بخشی از گروه بین المللی هواپیمایی تلفیقی (ICAG) ، گفت که اکنون می خواهد هواپیماهای مدرن و با سوخت بیشتری مانند Airbus A350s و Boeing 787 Dreamliners پرواز کند. در راستای تلاشهای جهانی شرکتهای سبز ، شرکت حمل و نقل انگلستان می گوید که این حرکت می تواند به دستیابی به انتشار کربن خالص صفر تا سال 2050 کمک کند.

خبر مرتبط  ونزوئلا امیدوار است که بریتانیا به دلیل خرید مواد غذایی و پزشکی در میان همه گیری Covid-19 ، توسط بریتانیا منجمد شود - RT Business News
همچنین در rt.com
دومین فرودگاه شلوغ لندن تا سال 2024 ممکن است به سطح مسافرهای قبل از koronavirus برنگرددسایر خطوط هوایی پیش از این تصمیم گرفته اند که با بحران گسترده در صنعت ، از سالهای 747 ساله خود خداحافظی کنند. بزرگان مانند Virgin Atlantic ، KLM و Qantas Airways تصمیم گرفتند این مدل را کنار بگذارند و طبق گزارش ها لوفت هانزا آماده پیروی از این خواستگاری است.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود - RT Business News

پیش از این گزارش شده بود که غول هوایی ایالات متحده Boeing می خواهد جلوی ساخت این هواپیما را بگیرد که پنجاهمین سالگرد پرواز خود را در فوریه 2019 مشخص کرد. آخرین “ملکه آسمانها” انتظار می رود که طی دو سال آینده خط تولید را از بین ببرد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید