برو شرق! سرمایه گذاری گیم سرمایه گذاری جیم راجرز در خاور دور و سیبری روسیه – RT Business News

سرمایه گذار افسانه ای جیم راجرز می گوید ، بازار روسیه در این زمان از عدم قطعیت اقتصادی جهانی ، فرصت های سرمایه گذاری زیادی را ارائه می دهد. وی خواستار بررسی دقیق تر گردشگری داخلی روسیه و اقتصاد خاور دور شد.

بنیانگذار صندوق کوانتوم که در 10 سال اول از تأسیس آن ، 4200 درصد بازدهی داشته است ، راجرز روزانه با RBC صحبت می کرد که در آن کجا باید سرمایه گذاری کند.

خبر مرتبط  موج دوم COVID می تواند بازیابی سوخت جاده را خرد کند - اخبار تجاری RT

راجرز گفت ، بسیاری از مناطق اقتصاد جهانی در طول همه گیری های کوروی ویروس به ویژه شرکت های حمل و نقل و بخش گردشگری تحت تأثیر قرار گرفته اند. وی در سهام شرکت های هواپیمایی و تعدادی دیگر از صنایع که دچار بحران شده اند سرمایه گذاری کرده است. راجرز خاطرنشان كرد: مشكلات كارآفريني مي تواند براي سرمايه گذاران سودمند باشد.
همچنین در rt.com
جیم راجرز می گوید: “ما می خواهیم یک زمان وحشتناک داشته باشیم.”خبر مرتبط  روسیه می گوید زمان نیاز جهانی برای ثبت رکورد نفت ممکن است گذشته باشد - RT Business News

این تاجر آمریکایی اظهار داشت که وی به طور جدی به دنبال فرصتهای سرمایه گذاری در روسیه است و پتانسیلهای زیادی را در مناطق خاور دور و سیبری خود می بیند ، زیرا برخی “اتفاقات هیجان انگیز” در آنجا روی می دهد. وی به ویژه به شهر ولادیوواستوک اشاره کرد که در آنجا سرمایه گذاری های زیادی در زیرساخت ها ، راه ها و دانشگاه ها انجام می شود.

خبر مرتبط  بیکاری در منطقه یورو با وجود کاهش محدودیت های ویروس کرونا ، همچنان در حال افزایش است - RT Business News

“اگر من یک جوان شجاع روسی یا فقط روسی بودم ، به آنجا می رفتم. برو شرق! “ گفت: سرمایه گذار

لیست کشورهای جذاب برای سرمایه گذاری راجرز همچنین شامل چین و ونزوئلا است. وی مطمئن است که در طی پنج تا شش سال چنین سرمایه گذاری هایی می تواند بازده خوبی به همراه آورد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید