برنامه B؟ طبق گفته های برانسون ، ویلیام آتلانتیک را برای تصمیم گیری برای نجات مالی تصمیم می گیرد – RT Business News

یکشنبه تلگراف گزارش داد که میلیاردر ریچارد برانسون میخواهد تا اواخر ماه مه یک خریدار برای ویرجین آتلانتیک پیدا کند زیرا مذاکرات برای نجات شرکت هواپیمایی از فروپاشی ناشی از کرونا ویروس هنوز به نتیجه نرسیده است.

بنا بر گزارش ها ، شرکت هواپیمایی مستقر در انگلستان برای تأمین توافق ، بانک سرمایه گذاری Houlihan Lokey را استخدام کرده است. وام دهنده در حال حاضر بالغ بر صد پیشنهاد دهنده بالقوه دارد که حدود نیمی از آنها درخواست اطلاعات بیشتر در مورد این پیشنهاد را دارند.

براساس این خبرنامه ، صندوق پرچین Lansdowne Partners ، صندوق ثروت سنگاپور Temasek و Northill Capital و همچنین شرکت های مستقر در آمریکا Centerbridge Partners و Cerberus Capital Management ، علاقه خود را به این معامله نشان داده اند.

خبر مرتبط  رقیب چینی تسلا با افزایش تنش های واشنگتن و پکن ، پرونده های IPO ایالات متحده را کنار می گذارد - RT Business News
همچنین در rt.com
Air France-KLM برای دریافت 10 میلیارد یورو Covid-19 کمک وام از فرانسه و هلندبرخلاف ادعای یکشنبه تلگراف ، مبلغی معادل 500 میلیون پوند برای این شرکت مشکل دار بود “به طور موثر قفسه بندی شده ،” سایر رسانه های انگلیس اعلام کردند که مذاکرات نجات با دولت انگلستان هنوز ادامه دارد. این شرکت می تواند برای جمع آوری وجه نقد به بخش خصوصی مراجعه کند زیرا تمام گزینه ها را بخاطر هزینه های کلان بحران کرونور در نظر می گیرد.

خبر مرتبط  هنگ کنگ با رکورد جریمه نقدی به گلدمن ساکس در مورد غارت صندوق دولتی مالزی - RT Business News

به عنوان Covid-19 بخش هواپیمایی را به سختی متوقف کرده است و بیشتر سفرها را متوقف می کند ، برانسون که گروه ویرجین دارای 51 درصد سهام در ناوگان مستقر در بریتانیا است هشدار داد که می تواند بدون کمک مالی شلوغ شود. به منظور ترغیب دولت انگلستان مبنی بر پرداخت مبلغ 500 میلیون پوند از پرداخت وثیقه ، آن بزرگوار تجارت جزیره خصوصی كارائیب را به عنوان وثیقه پیشنهاد كرد. با این حال ، این حرکت به عنوان دیده شده است “استقرار روابط عمومی” از سوی برخی ، در حالی که برخی دیگر اظهار داشتند که 14 سال پیش به جزایر ویرجین بریتانیا بدون مالیات نقل مکان کرد ، از وی درخواست پول مالیات دهندگان را جویا شد.

خبر مرتبط  بدترین بحران برای اقتصاد ویران شده Covid هند - صنعت تجارت - اخبار کسب و کار RT
همچنین در rt.com
“لااقل شایسته” برانسون کشته شد زیرا ویرجین آتلانتیک با وجود پرداخت نکردن کارمندان ، به دنبال کمک مالی گسترده دولتی است.برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید