برنامه تبادل ویدیوی چینی TikTok قصد دارد اولین مرکز داده اروپا در ایرلند را افتتاح کند – اخبار تجاری RT

شرکت فناوری چینی TikTok اعلام کرده است که قصد دارد یک مرکز داده 500 میلیون دلاری اروپایی را که در ایرلند واقع خواهد شد ، بسازد. پیش بینی می شود تا سال 2022 عملیاتی شود.

این مرکز ها ، پیام ها و داده های دیگر تولید شده توسط کاربران اروپایی را از برنامه اشتراک گذاری ویدیوی با فرم کوتاه ذخیره می کند. تاکنون همه سوابق کاربران آن در ایالات متحده ذخیره شده است و نسخه پشتیبان آن در سنگاپور برگزار شده است. “برای مدت طولانی.”

تئو Bertram مدیر برنامه سیاست های عمومی اروپا ، به The Irish Times گفت “این نمایش تعهدات ما برای بلند مدت در اروپا است و این همچنین در مورد تقویت نقش مهمی است که ایرلند برای TikTok بازی می کند.” وی افزود که “دوبلین برای ما واقعاً مهم است و به سرعت رشد می کند.”
همچنین در rt.com
ایالات متحده “سرقت” TikTok یکبار آمریکا را به “کشور سرکش” تبدیل کرده است – رسانه های چینیخبر مرتبط  قیمت نفت خام ایالات متحده می تواند بدترین وضعیت روز جهان را با ثبت نام از فضای ذخیره سازی ثبت کند - RT Business News

TikTok بیش از 1000 نفر در اروپا استخدام می کند و بیش از 800 نفر در انگلیس و ایرلند مستقر هستند. این شرکت در ماه های اخیر حضور خود در دوبلین را گسترش داده است زیرا پیش بینی می شود پدر و مادر چینی آن ByteDance ممکن است تصمیم بگیرد که مقر اروپایی خود را در آنجا مستقر کند.

خبر مرتبط  ترافیک هوایی تا سال 2023 به سطح پیش از بیماری همه گیر نخواهد شد - IATA - RT Business News

پلتفرم بسیار محبوب رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری ویدئویی به آخرین هدف دولت ترامپ تبدیل شده است ، به طوری که واشنگتن آن را به جمع آوری داده ها برای آمریکایی ها و ارسال آن به دولت چین متهم کرد. TikTok هرگونه ارتباط با پکن را تکذیب کرده است و تأکید کرده است که تمام سرورهای آن برای بازار آمریکا استفاده شده اند. مایکروسافت غول فناوری اعلام کرد که علاقه مند است تجارت ایالات متحده TikTok را برای ادامه فعالیت در این کشور خریداری کند.

خبر مرتبط  آیا ترامپ از تعرفه ها برای محافظت از نفت آمریکا استفاده خواهد کرد؟ - اخبار تجاری RT

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید