برزیل برای تقویت تجارت با آسیا مگا بنادر صنعتی چند منظوره را بنا می کند – RT Business News

مجتمع بندری بزرگی توسط برزیل برای تسهیل تجارت با آسیا که بازار اصلی آن است ساخته می شود. این هتل مدرن ترین بندر آمریکای جنوبی است که در اواخر سال 2023 افتتاح می شود.

تأسیسات 1800 هکتاری به نام پورتو مرکزی در شهر ساحلی رئیس جمهور کندی در ایالت جنوب شرقی اسپیریتو سانتو در مرز با ایالت همسایه ریو دوژانیرو واقع شده است.

این هفته ، مدیر کل پوزو مرکزی خوزه ماریا نوائز از شرکت های چینی دعوت کرد تا به این پروژه بپیوندند و از بندر استفاده کنند. “آسیا ، به ویژه چین بزرگترین شریک تجاری برزیل است ، و این جریان تجارت بین المللی ، عمدتا از کالاهایی از برزیل به آسیا و محصولات صنعتی از آسیا به برزیل ، به کشتی های بزرگ نیاز دارد.” معدود بندرهای برزیلی اکنون می توانند در آن جای بگیرند.

خبر مرتبط  آیا چیزی می تواند جلوی شکوفایی گسترده نفت برزیل را بگیرد؟ - اخبار RT کسب و کار

“تعداد بندرهایی در برزیل وجود دارد که قادر به بارگیری و تخلیه کشتی های بزرگ جهان هستند.” نوائس را توضیح داد “این تفاوت پروژه پورتو مرکزی است: قادر به دریافت بزرگترین کشتی های جهان ، در هر کلاس ، در هر ترمینال بندری.”

وی گفت که این بندر دارای یک سری پایانه ها ، یک کانال داخلی با عمق کاهش آب برای کشتی های دریانوردی و 13 اسکله برای کشتی های دارای مایعات است. “این یک بندر صنعتی است که آب ، انرژی و گاز را با قیمت های رقابتی ، با پایانه هایی برای صادرات مواد اولیه و محصولات نیمه تمام و با انعطاف پذیری برای جلب منافع توسعه دهندگان پروژه امکان پذیر می کند.”

https://www.youtube.com/watch؟v=Qzx4HduV4ns

خبر مرتبط  عهد پنتاگون برای استفاده از هوش مصنوعی برای خوب این است که "بسیار مشکوک است و نباید باور کرد" - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT

وزیر توسعه در ایالت Espirito Santo ، ماركوس كنیپ افزود: “Porto Central در حال تبدیل شدن به یک واقعیت است. این مجتمع صنعتی بندری است که به شرکت های نفت و گاز ، معدن و کشاورزی و پشتیبانی از صنعت خارج از ساحل خدمات می دهد. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید