بدهی ملی ایالات متحده به 26 تریلیون دلار رسیده است و فقط در یک ماه 1 تریلیون دلار افزایش می یابد – RT Business News

آخرین اطلاعات وزارت خزانه داری نشان می دهد که بدهی ناخالص ملی ایالات متحده برای اولین بار از 26 تریلیون دلار فراتر رفته است ، زیرا این کشور با رهایی اقتصادی از همه گیر Covid-19 دست و پنجه نرم می کند.

بدهی ملی در مارس از 23.5 تریلیون دلار افزایش یافته است و از 5 ماه مه 1 تریلیون دلار افزایش یافته است. براساس گزارش سی بی اس نیوز ، با استناد به داده های وزارت خزانه داری ، از زمان تصدی رئیس جمهور دونالد ترامپ در سال 2017 ، بدهی های عمومی 6 تریلیون دلار افزایش یافته است.

خبر مرتبط  تجمع وال استریت در مورد امید واکسن Covid-19 و نوید تزریق پول نقدی بیشتر - Fed Business News

“وزارت خزانه داری اشاره می کند که رشد بدهی های عمومی به دلیل اختصاص بودجه برای برنامه مقابله با همه گیر COVID-19 و تعویق مالیات مربوط به همه گیر ایجاد شده است.” سی بی اس گزارش داد.

دولت آمریكا از زمان شروع این بیماری ، تریلیون دلار برای تسویه كرونا ویروس اختصاص داده است. قانون به اصطلاح CARES (Coronavirus Aid، Relief و امنیت اقتصادی) در ماه مارس به تصویب رسید و 2 تریلیون دلار اختصاص یافت ، در حالی که قانون 3 هزار میلیارد دلاری HEROES (راه حل های اضطراری Omnibus و بهبود اقتصادی و بهبود اقتصادی) در ماه مه توسط مجلس نمایندگان تصویب شد.

خبر مرتبط  بیت کوین با ارزش بیش از JPMorgan به عنوان رمزنگاری ، قله تاریخی جدید را بالای 22000 دلار قرار می دهد - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد ایالات متحده با “بمبهای بدهی” که تضمین کننده سقوط مالی است – مکس Keizerبراساس گزارش ماهانه خزانه داری ، کسری بودجه دولت فدرال برای هشت ماه اول سال مالی جاری (که از اول اکتبر 2019 شروع شد) به 1.88 تریلیون دلار رسیده است – این رقم بالاتر از هر کسری بودجه سال مالی کامل در تاریخ ایالات متحده است.

خبر مرتبط  چین به زودی بر فضا تسلط خواهد یافت

کسری هشت ماهه سال 2020 بیش از دو برابر کسری 738.6 میلیارد دلار برای مدت مشابه در سال مالی 2019 بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید