بدهی ملی ایالات متحده به 26 تریلیون دلار رسیده است و فقط در یک ماه 1 تریلیون دلار افزایش می یابد – RT Business News

آخرین اطلاعات وزارت خزانه داری نشان می دهد که بدهی ناخالص ملی ایالات متحده برای اولین بار از 26 تریلیون دلار فراتر رفته است ، زیرا این کشور با رهایی اقتصادی از همه گیر Covid-19 دست و پنجه نرم می کند.

بدهی ملی در مارس از 23.5 تریلیون دلار افزایش یافته است و از 5 ماه مه 1 تریلیون دلار افزایش یافته است. براساس گزارش سی بی اس نیوز ، با استناد به داده های وزارت خزانه داری ، از زمان تصدی رئیس جمهور دونالد ترامپ در سال 2017 ، بدهی های عمومی 6 تریلیون دلار افزایش یافته است.

خبر مرتبط  سنگاپور برای تبدیل شدن به برترین وارد کننده مهندسی هند ، ایالات متحده را تحت فشار قرار می دهد - RT Business News

“وزارت خزانه داری اشاره می کند که رشد بدهی های عمومی به دلیل اختصاص بودجه برای برنامه مقابله با همه گیر COVID-19 و تعویق مالیات مربوط به همه گیر ایجاد شده است.” سی بی اس گزارش داد.

دولت آمریكا از زمان شروع این بیماری ، تریلیون دلار برای تسویه كرونا ویروس اختصاص داده است. قانون به اصطلاح CARES (Coronavirus Aid، Relief و امنیت اقتصادی) در ماه مارس به تصویب رسید و 2 تریلیون دلار اختصاص یافت ، در حالی که قانون 3 هزار میلیارد دلاری HEROES (راه حل های اضطراری Omnibus و بهبود اقتصادی و بهبود اقتصادی) در ماه مه توسط مجلس نمایندگان تصویب شد.

خبر مرتبط  ریک سانچز به بوم بوست می گوید - تعداد بیکاری های گل سرخ ایالات متحده در ماه آینده ناگهان بسیار تاریک تر می شود - RT Business News




همچنین در rt.com
اقتصاد ایالات متحده با “بمبهای بدهی” که تضمین کننده سقوط مالی است – مکس Keizer



براساس گزارش ماهانه خزانه داری ، کسری بودجه دولت فدرال برای هشت ماه اول سال مالی جاری (که از اول اکتبر 2019 شروع شد) به 1.88 تریلیون دلار رسیده است – این رقم بالاتر از هر کسری بودجه سال مالی کامل در تاریخ ایالات متحده است.

خبر مرتبط  موشک های بیت کوین از 10،000 دلار گذشته و در میان عدم قطعیت اقتصادی جهانی در دو ماهه بالا قرار دارند - RT Business News

کسری هشت ماهه سال 2020 بیش از دو برابر کسری 738.6 میلیارد دلار برای مدت مشابه در سال مالی 2019 بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید