“بدهی سمی” در شرف پایان دادن به “بازی انحصار” آمریکایی است

قرار است کسری بودجه ایالات متحده با پایان یافتن سال مالی در ماه سپتامبر به 3.3 تریلیون دلار برسد ، در حالی که پیش بینی می شود بدهی ملی برابر با کل اقتصاد آمریکا در سال 2021 باشد.

در آخرین قسمت Keizer Report ، مکس کیزر و استیسی هربرت اوضاع را با بازی Monopoly مقایسه می کنند و لحظه ای که یک بازیکن متوجه می شود در شرف از دست دادن است زیرا شخص دیگری قسمت اعظمی از دارایی را در اختیار دارد.

خبر مرتبط  آمریکا در حال تبدیل شدن به یک جمهوری موز دیگر - Max Keizer - RT Business News

“این اکنون مشکل این اقتصاد در ایالات متحده است” کیزر گفت. “بازی ایالات متحده اکنون به پایان رسیده است زیرا هیچ راهی وجود ندارد ، از بدهی سمی هیچ گریزی نیست ، و در این مرحله بهبودی حاصل نمی شود.”

https://www.youtube.com/watch؟v=I7tVM5x6Lcs

استیسی افزود ، هیچ کس نمی داند سقف کسری بالون چقدر خواهد بود و آیا در مقطعی به 100 تریلیون دلار یا بیشتر خواهد رسید. با این حال ، برخی از بازیکنان ممکن است باشند “تقلب کردن” در این بازی ، با بهره گیری از سیستم.

خبر مرتبط  افزایش قیمت طلا به عنوان coronavirus اقتصاد جهانی را لرزاند - RT Business News

“تاس ها بارگیری می شوند ، هنگامی که بانکداران تاس هایی را که به نوعی از آنها عبور می کنند دور می زنند ، پول رایگان جمع می کنند و یک دارایی دیگر می گیرند. وقتی بقیه تاس ها را دور می زنند به نوعی در زندان به پایان می رسند “ کایزر با اشاره به اینکه “نحوه بازی” منجر به یک شکاف بزرگ درآمد و ناآرامی های اجتماعی در ایالات متحده شد.

خبر مرتبط  Coronavirus هزینه گردشگری بین المللی را سه برابر بیشتر از آخرین بحران مالی - UN - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید