“بدهی سمی” در شرف پایان دادن به “بازی انحصار” آمریکایی است

قرار است کسری بودجه ایالات متحده با پایان یافتن سال مالی در ماه سپتامبر به 3.3 تریلیون دلار برسد ، در حالی که پیش بینی می شود بدهی ملی برابر با کل اقتصاد آمریکا در سال 2021 باشد.

در آخرین قسمت Keizer Report ، مکس کیزر و استیسی هربرت اوضاع را با بازی Monopoly مقایسه می کنند و لحظه ای که یک بازیکن متوجه می شود در شرف از دست دادن است زیرا شخص دیگری قسمت اعظمی از دارایی را در اختیار دارد.

خبر مرتبط  جوزف صفرا ، ثروتمندترین بانکدار جهان در 82 سالگی در برزیل درگذشت - اخبار تجاری RT

“این اکنون مشکل این اقتصاد در ایالات متحده است” کیزر گفت. “بازی ایالات متحده اکنون به پایان رسیده است زیرا هیچ راهی وجود ندارد ، از بدهی سمی هیچ گریزی نیست ، و در این مرحله بهبودی حاصل نمی شود.”

https://www.youtube.com/watch؟v=I7tVM5x6Lcs

استیسی افزود ، هیچ کس نمی داند سقف کسری بالون چقدر خواهد بود و آیا در مقطعی به 100 تریلیون دلار یا بیشتر خواهد رسید. با این حال ، برخی از بازیکنان ممکن است باشند “تقلب کردن” در این بازی ، با بهره گیری از سیستم.

خبر مرتبط  برنامه تبادل ویدیوی چینی TikTok قصد دارد اولین مرکز داده اروپا در ایرلند را افتتاح کند - اخبار تجاری RT

“تاس ها بارگیری می شوند ، هنگامی که بانکداران تاس هایی را که به نوعی از آنها عبور می کنند دور می زنند ، پول رایگان جمع می کنند و یک دارایی دیگر می گیرند. وقتی بقیه تاس ها را دور می زنند به نوعی در زندان به پایان می رسند “ کایزر با اشاره به اینکه “نحوه بازی” منجر به یک شکاف بزرگ درآمد و ناآرامی های اجتماعی در ایالات متحده شد.

خبر مرتبط  سهام ایالات متحده سقوط می کند که داو جونز در افتتاحیه بیش از 500 امتیاز کاهش می یابد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید