بدهی جهانی “سیاه چاله” به زودی بالغ بر 100 دلار خواهد شد و “ما قصد داریم در آن جذب شویم” – Max Keizer – RT Business News

همانطور که بانک مرکزی انگلیس می گوید ایده بحرانی نرخ بهره منفی را به عنوان آخرین راه حل در بحران کووید 19 در نظر گرفته است ، ترازنامه صندوق ذخیره فدرال ایالات متحده برای اولین بار تا 7 تریلیون دلار در صدر قرار دارد.

این تعداد نشان دهنده “سیاهچاله بدهی ،” طبق Max Keizer از گزارش Keizer RT. “هیچ ارزش فروش مجدد برای این اوراق بهادار وجود ندارد ،” او می گوید ، توضیح می دهد ، “اگر آنها سعی كنند آن دارایی ها را در بازار بفروشند ، برای آنها صفر دریافت می كنند. بنابراین ، در واقع این سیاهچاله در ترازنامه بانک مرکزی فدرال در حال رشد است. “

مکس می گوید ، سوراخ جهانی ترازنامه بانک های مرکزی در حال حاضر به 20 تریلیون دلار رسیده و پیش بینی می شود تا چند سال آینده به 100 هزار میلیارد دلار برسد.

خبر مرتبط  بیماری همه گیر ممکن است هزینه کل تولید سالانه اقتصاد ایالات متحده را به همراه داشته باشد - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=BzDdjRWKHRc

طبق گفته کارگزار سابق سهامداران وال استریت ، “آنها [the Federal Reserve – Ed.] این دلارهای فیات مجازی را ایجاد کنید “ و بزرگترین دروغی که بانکداران مرکزی می گویند این است که آنها با تزریق پول بدهی بیشتری به سیاه چاله با کاهش قیمت مبارزه می کنند. “آنها باعث کاهش نرخ تورم می شوند ، به عنوان گسترش سیاهچاله بدهی.”

مکس می گوید ، هیچ مانعی برای سیاه چاله وجود ندارد “ما در حال جذب شدن به آن هستیم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  بانک های روسیه در میان همه گیر COVID ، ذخایر طلا را به بالاترین سطح تاریخی افزایش می دهند - RT Business News