بدترین تأثیر coronavirus در اقتصاد روسیه بیش از پیش – پوتین – RT Business News

ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه می گوید ، این کشور قبلاً اوج مشکلات اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر Covid-19 را پشت سر گذاشته و راه را برای بهبود اقتصادی سال آینده هموار کرده است.

رئیس جمهور در مصاحبه با کانال تلویزیونی روسیا 24 ، گفت که علیرغم پیامدهای بحران کرونویو ، شاخص های کلیدی کلان کشور پایدار است. به گفته پوتین ، سطح پایین تورم و افزایش ذخایر طلا اثبات بیشتری را نشان می دهد که اقتصاد ملی در مسیر بهبود است.

خبر مرتبط  به گفته Boom Bust - RT Business News ، بیت کوین با عبور از عدم اطمینان انتخابات در بازار ، از پشت بام شلیک می کند

“ما اعتقاد داریم اوج مشکلات ما گذشته است و امیدوارم که به تدریج بهبودی خود را آغاز کنیم.” او گفت. “ما تفاوت چندانی با سایر کشورها در جهان ندارم – فکر می کنم سال آینده بهبود ما تأمین خواهد شد.”
همچنین در rt.com
600 میلیارد دلار: علیرغم بحران Covid-19 و کاهش قیمت نفت ، ذخایر طلای و ارزهای روسیه به همه اوقات رسیده استدر حالی که برخی پیش بینی ها انتظار داشتند اقتصاد روسیه بیش از هشت درصد کاهش یابد ، پوتین می گوید تحلیلگران اکنون مطابق با انقباض مورد انتظار اقتصاد جهانی ، انقباض بسیار کمتری بین پنج تا شش درصد پیش بینی می کنند. به گفته پوتین ، این نتیجه اقدامات به موقع دولت برای محدود کردن مشکلات ناشی از بحران است.

خبر مرتبط  ونزوئلا در دادگاه برای بازپس گرفتن طلای خود تصمیم دادگاه انگلستان را برد - RT Business News

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: با وجود مشکلات امسال ، روسیه همچنان به تقویت ذخایر شمش و ارز خود ادامه داده است. براساس جدیدترین داده های بانک مرکزی ، این کشور در حال حاضر 590.2 میلیارد دلار ذخیره ارزی خود را دارد.

“این یک بالشتک ایمنی اضافی ایجاد می کند … این بیماری برای همه بیماری ها پاناسونی نیست ، اما مهم است ،” رئیس جمهور گفت ، افزود که این منابع به دولت اطمینان می دهد که می تواند نیازهای بودجه خود را تأمین کند و تعهدات اجتماعی را برآورده کند.

خبر مرتبط  واشنگتن عقب نشینی می کند و به شرکت های آمریکایی اجازه می دهد تا با هواوی بر اساس استانداردهای 5G همکاری کنند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید