بحران Covid-19 که قیمت طلا را به اوج خود می رساند – RT Business News

طلا در این هفته با افزایش قیمت ها به بالاترین حد خود در هفته جاری ، سطح گسترده ای از رقابت خود را گسترش داده است. این فلز گرانبها اخیراً بسیار خوب عمل کرده است زیرا سرمایه گذاران در پی بی ثبات بازار دارایی های پناهگاه امن هستند.

روز سه شنبه طلا بالاتر از 1800 دلار افزایش یافت و بالاتر از سطح مقاومت کلیدی است. این بالاترین ارزش آن از سال 2011 و دومین تلاش برای و بسته شدن بالای 1800 دلار در ماه گذشته است. این فلز روز چهارشنبه با 0.27 درصد در هر اونس معامله شد.

خبر مرتبط  رئیس شرکت رایانیر پس از 80٪ سقوط ترافیک هوایی ، قفل دولت را به عنوان "خرابی" منفجر کرد - RT Business News

“منطقی است که انتظار داشته باشیم كه طلا بیش از دارایی های خود در محیطی با تسكین بی نظیر كانون مركزی عمل كند ، و ما فلز گرانبها را در بیشتر سناریوها حفظ می كنیم.” مایک مک گلوون ، استراتژیست ارشد کالاهای اطلاعاتی بلومبرگ نوشت.

به گفته وی ، بهبود اقتصادی آهسته قصد دارد کالاها را تحت فشار قرار دهد ، بجز طلا ، که به رکورد بالای 1900 دلار در هر اونس خواهد رسید. وی گفت: “شرایط جهانی مانند افسردگی باید بر BCOM فشار وارد کند [Bloomberg Commodity Index – Ed.] زیر فرورفتگی و طلای سال 2016 بالاتر از قیمت تمام وقت آن ، حدود 1900 دلار در هر اونس ، “ او گفت.

خبر مرتبط  توت فرنگی برای گسترش بیشتر رسیده است زیرا غول تجارت الکترونیکی روسیه فروش خود را در آلمان آغاز می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
روسیه با وجود همهگیری Covid-19 ، ذخایر فارکس را افزایش می دهد و آنها را به تقریباً 570 میلیارد دلار می رساندطلا از اواسط ماه آوریل تا کنون بالاتر از سطح پایه جدید خود 1700 دلار در هر اونس است. “هر روز که از این سطح بالاتر می رود ، پایه ای محکم تر برای فلز ایجاد می کند تا حرکت بعدی را در پله پله خود انجام دهد.” مکگلون گفت.

“coronavirus تقریباً شرایط مناسبی را برای کاهش قیمت کالاها ، کاهش قیمت بانک مرکزی و افزایش قیمت طلا ایجاد می کند … طلا به عنوان یک ذینفع اولیه است.”

این استراتژیست افزود: “ماندگاری تنش تجاری ایالات متحده و چین و بهبود اقتصادی جهانی با شکل V ممکن نیست نظر قیمت ما را از نظر کالاهای گسترده و برای طلا مطلوب عنوان کند. ما می توانیم کمی مانع از رسیدن این فلز به اوج های تمام وقت و افزایش شاخص شاخص کالاهای بلومبرگ در کمترین سطح خود در سال 2016 شویم. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  چرا ممکن است عربستان سعودی مجبور شود جنگ دیگری را برای قیمت نفت آغاز کند - RT Business News