بحران Coronavirus ، خانواده های فقیر انگلیس را بیشتر به بدهی سوق می دهد … در حالی که ثروتمندتر می شوند – RT Business News

یک مطالعه جدید نشان می دهد ، کارگران انگلیسی با درآمد کم درآمد ، در اثر شیوع بیماری Covid-19 بسیار سخت گیر شده اند و مجبور شده اند وام بیشتری را برای قرض گرفتن وام بگیرند ، در حالی که خانواده های ثروتمند بیشتر ثروت خود را بهبود بخشیده اند.

در حالی که خانواده ها در بریتانیا در بیش از 100 سال با شدیدترین انقباض اقتصادی روبرو هستند ، براساس آخرین تحقیقات بنیاد قطعنامه ، بحران فعلی فقط نابرابری را گسترش داده است.

“نگران کننده است ، خانواده های کم درآمد نیز احتمالاً برای مقابله با بحران بدهی های بیشتری را در نظر گرفته اند ، با این که یک چهارم از درآمد دوم گزارش دریافت اعتبار مصرف کننده اضافی ، دو برابر خانواده های با درآمد بالا ، است.تحلیلی که روز دوشنبه منتشر شد گفت:
همچنین در rt.com
ثروت میلیاردرهای ایالات متحده در طی همه گیری 565 میلیارد دلار افزایش می یابد در حالی که میلیون ها نفر شغل خود را از دست می دهندبه عنوان مثال ، یک کارگر معمولی در بخش تعطیل اقتصاد فقط در ماه مه 1900 پوند صرفه جویی داشت ، در مقایسه با 4،700 پوند کسانی که قادر به کار در خانه در هنگام بحران بودند.

در مقابل ، خانواده های ثروتمند که قادر به پیروی از الگوهای مصرف خود نبودند و بخش بزرگی از اقتصاد را بسته بود ، از پس انداز “اجباری” برخوردار بودند که در نهایت باعث افزایش ارزش خالص آنها شد. براساس این بنیاد ، بیش از یک سوم از ثروتمندترین پنجم شاهد افزایش پس انداز خود در ماه های اول بحران بودند.

“در حال حاضر مشخص است که تأثیر بحران کورو ویروس برای خانواده ها برای سالهای آینده خواهد بود ،” تحلیلگران هشدار دادند.
همچنین در rt.com
بریتانیا برای تشدید قوانین تصاحب خارجی برای شرکت های مهم برای امنیت ملی در میان نگرانی های مربوط به سرمایه گذاری چینیدر حالی که این تحقیقات اظهار داشت نابرابری ثروت انگلیس با بسیاری از همسالان بین المللی مطابقت دارد و بسیار پایین تر از ایالات متحده است ، اما هنوز هم نسبتاً زیاد است. آمارهای اتاق فکر نشان می دهد که شکاف بین ثروت فقیرترین و ثروتمندترین 10 خانوار در حقیقت طی یک دهه 370،000 پوند افزایش یافته و در 18-18 2016 به 1.4 میلیون پوند رسیده است.

در همین حال ، شکاف ثروت در سراسر کشور نیز افزایش یافته است ، به طوری که لندن و جنوب شرقی این کشور 38 درصد کل ثروت را بین سال های 2016 تا 2018 ، شش درصد بیشتر از یک دهه قبل از آن ، 38 درصد از کل ثروت را تشکیل می دهند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  غرق شدن اتحاد؟ Coronavirus وجود رنو را زیر سوال می برد و 20،000 شغل را در نیسان تهدید می کند - RT Business News