با پایان یافتن فصل رانندگی ، تقاضای بنزین در ایالات متحده در حال خراب شدن است – RT Business News

بهبود تقاضای بنزین در ایالات متحده در ماه آگوست کند شد ، حتی با پایان یافتن فصل رانندگی و آغاز سال تحصیلی جدید ، در هفته آخر ماه حتی منفی شد.

جدید داده ها از IHS Markit نشان می دهد تقاضای بنزین 1.9 درصد در هفته آخر ماه اوت کاهش یافته است. طبق گزارش این شرکت ، میانگین نورد چهار هفته ای 18.2 درصد کمتر از سطح سال گذشته بود.

کاهش سرعت در ماه آگوست پس از سه ماه بهبود جدی پس از کاهش قفل قفل در ماه مه. یک ماه قبل از آن ، فروش بنزین 50 درصد در سال کاهش یافت.

خبر مرتبط  هواپیمای حامل پرچم مالت 80 تن خلبانان را پس از شکست در مذاکرات در میان بحران کورو ویروس آتش گرفت - RT Business News

“فلات تقاضا نشانه ای از تهاجم مداوم ویروس کرونا است و به ما می گوید که بازگشت به حالت طبیعی بیشتر طول می کشد.” دانیل یرگین ، رئیس IHS Markit ، در مورد داده ها اظهار نظر کرد.

از این رو ، وی بیشتر ناظران بازار در صنایع مختلف را که بهبود طولانی مدت از اثرات مخرب اقتصادی همه گیر ، به ویژه در ایالات متحده را شاهد هستند ، تکرار کرد.
همچنین در rt.com
چرا تقاضای انرژی در ایالات متحده در حال سقوط استخبر مرتبط  تولید ناخالص داخلی هند بیش از 16٪ در ماه آوریل تا ژوئن در میان عدم قطعیت همه گیر - قرارداد بیزینس RT

کاهش بیشتر تقاضا برای بنزین طی چند ماه آینده اتفاق می افتد زیرا فصل رانندگی در تابستان به طور معمول اوج تقاضا را نشان می دهد. این بدان معناست که هر تقاضای بازیابی که در تابستان ثبت شد ، تمام آنچه که امسال دریافت می کرد بود. این به نوبه خود به این معنی است که احتمالاً در گزارش های هفتگی وضعیت اداره نفت اداره اطلاعات انرژی ، شاهد تغییر میزان موجودی به سمت ساخت بنزین خواهیم بود.

در آخرین هفتگی EIA گزارش، آژانس گفت که موجودی بنزین در هفته منتهی به سپتامبر سه میلیون بشکه کاهش یافته است ، پس از یک قرعه کشی هفتگی بیشتر از 4.3 میلیون بشکه در روز یک هفته قبل. با این حال ، آن یکی به طوفان لورا مرتبط بود که باعث تعطیلی پالایشگاه ها در امتداد ساحل خلیج فارس شد. با این وجود متوسط ​​تولید بنزین در هفته گذشته از 8.5 میلیون بشکه در روز از 9.5 میلیون بشکه در روز قبل کاهش یافت.

خبر مرتبط  روسیه درباره عواقب تحریم های آمریکا علیه Nord Stream 2 هشدار داد - RT Business News

این مقاله در اصل در منتشر شد Oilprice.com