با ورود سرمایه گذاران به بازارهای در حال ظهور ، ورودی های خارجی سهام هند را به اوج جدید می رساند – RT Business News

بازارهای سهام هند با بی سابقه ای روبرو شده اند ، زیرا سرمایه گذاران خارجی در طی دو ماه گذشته حدود 14 میلیارد دلار درآمد قابل توجهی به سهام این کشور وارد کرده اند.

گزارش شده است که نرخ بهره پایین در ایالات متحده ، همراه با دلار ضعیف ، سرمایه بزرگی را به سمت بازارهای نوظهور مانند هند فرستاده است که انتظار می رود بازدهی نسبتاً بالاتری داشته باشد.

خبر مرتبط  Boeing Dreamliner با سؤال از ایمنی جدید در مورد ترك موتورهای رولز رویس خود روبرو است - RT Business News

“این رالی توسط FII قوی به حرکت درآمد [foreign institutional investor] جریان های درآمدی ، یک فصل درآمد خوب شرکت ها و روندهای مناسب از فصل جشن ، که نشان می دهد بهبود تقاضا ادامه دارد. “ شرکت کارگزاری Motilal Oswal در گزارشی که توسط پلت فرم اخبار کسب و کار Quartz India مشاهده شده است ، گفت.
همچنین در rt.com
اقتصاد هند پس از سقوط ویروس کرونا در حال بهبود استخبر مرتبط  صنعت نفت و گاز در سال 2020 با 1.8 تریلیون دلار ضرر مواجه است - RT Business News

S&P BSE Sensex از ساعت 3:31 به وقت گرینویچ در بمبئی 0.7 درصد رشد کرده بود. شاخص NSE Nifty 50 نیز 0.7 درصد پیشرفت کرده است. هر دو شاخص برای افزایش بیشترین رکورد تنظیم شده بودند.

طبق داده های بلومبرگ ، فقط در ماه دسامبر ، سرمایه خارجی در حدود 6.5 میلیارد دلار بوده است که دومین بالاترین میزان ماهانه ثبت شده است.

خبر مرتبط  بزرگترین پیمان تجاری جهان به رهبری چین می تواند صادرات گاز ایالات متحده را خرد کند - اخبار تجاری RT

“سرمایه گذاران باید بر بخشهای با کیفیت و سهام متمرکز باشند و همچنین روند ورود سرمایه گذاران خارجی را که عامل اصلی تجمع اخیر است ، تماشا کنند.” وینود نایر ، رئیس تحقیقات در خدمات مالی Geojit به این آژانس گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید