با وجود همهگیری Covid-19 ، تجارت آلمان همچنان به سرمایه گذاری در روسیه ادامه می دهد – RT Business News

به گفته اتاق بازرگانی روسیه و آلمان ، میزان سرمایه گذاری مستقیم شرکت های آلمانی در اقتصاد روسیه 1.8 میلیارد یورو (2 میلیارد دلار) در سه ماهه اول سال 2020 بود.

وی گفت: “با وجود اقدامات برای مقابله با عفونت کروناویروس … حجم سرمایه گذاری مستقیم در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 عملا تغییر نکرده است [Ed. – €1.9 billion]این اتاق با استناد به داده های بوندس بانك گفت.

خبر مرتبط  تحلیلگر فنی به Boom Bust - RT Business News می گوید که بازار سهام می تواند به زودی دوباره در مسابقات شرکت کند

وی گفت: “این واقعیت که تجارت آلمان همچنان علیرغم تدابیر مبارزه با شیوع عفونت کورو ویروس در آلمان ، روسیه و در سراسر جهان به طور فعال سرمایه گذاری در روسیه می کند ، نشان می دهد که بازار روسیه بدون توجه به تنش های جدی سیاسی ، تحریم ها و جهانی همچنان جذاب است. درگیری های تجاری ، “ رئیس اتاق گفت ، ماتیاس شپپ.

خبر مرتبط  Boeing Dreamliner با سؤال از ایمنی جدید در مورد ترك موتورهای رولز رویس خود روبرو است - RT Business News
همچنین در rt.com
اقتصاد آلمان ممکن است امسال به دلیل بحران کرو ویروس بیش از 9 درصد کاهش یابدوی توضیح داد که بنگاههای متوسط ​​خانوادگی در آلمان که به طور سنتی به طور فعال در روسیه سرمایه گذاری می کنند ، در درازمدت متمرکز شده و از بحرانهای موقتی نمی ترسند.

در سال های 2018 و 2019 ، شرکت های آلمانی حدود 3.3 میلیارد یورو (3.7 میلیارد دلار) و 2.1 میلیارد یورو (2.3 میلیارد دلار) به ترتیب به اقتصاد روسیه ریختند. به گفته Schepp ، تجارت آلمان در روسیه قبلاً آزمایش بحرانها ، از جمله تحریم های غربی ، و “قادر خواهد بود با غلبه بر همه گیر کنونی ویروس فعلی.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

خبر مرتبط  سقوط روغن Covid-19 دوران نقاهت متفاوت است ، اما بازیابی V شکل بعید است - RT Business News