با نام تجاری “Humbled” Boeing پس از دو تصادف مرگبار ، اولین مرتبه 737 Max را بدست آورد – RT Business News

هواپیمای سازنده هواپیماهای آمریکایی Boeing اولین سفارش خود را برای 737 Max دریافت کرده است زیرا رگلاتورها پس از دو تصادف مرگبار جت ها را به زمین انداختند. گفته می شود هواپیمایی هواپیمایی لهستان Enter Air تا چهار هواپیما سفارش داده است.

طبق گفته Enter Air که بزرگترین اپراتور پروازهای چارتر در لهستان است ، بررسی 737 از زمان سقوط در سال 2019 انجام شده است. “بهترین هواپیما در جهان برای سالهای بعد.”

شرکت لهستانی در سال 2010 با یک هواپیمای 737 واحد شروع به کار کرد. این هواپیما دارای 22 نسل بعدی 737 می باشد و در صورت خرید هر چهار هواپیمای مشخص شده در قرارداد جدید ، ناوگان 737 مکس آن می تواند به 10 فروند هواپیما برسد.

خبر مرتبط  چین آزمایش آزمایشی یوان دیجیتال را برای آماده سازی آن تا سال 2022 گسترش داده است - RT Business News

“ما از تعهد Enter هوا به خانواده بوئینگ 737 فروتنیم.” گفت ایهسان منیر ، معاون رئیس جمهور بوئینگ در زمینه هواپیماهای تجاری ، فروش و بازاریابی.
همچنین در rt.com
لغو هواپیما Boeing همچنان از سفارشات جدید فراتر رفته استدو طرف همچنین گفتند که آنها تحویل دستورهای در حال تعویض را تجدید نظر کرده اند و هزینه های ناشی از زمین 737 را نیز به Enter Air جبران می کنند.

خبر مرتبط  روسیه تولید طلا را افزایش داده و به ذخایر شمش عظیم کشور افزود - RT Business News

از ماه ژوئیه ، Boeing سفارشات منفی خالص 836 هواپیما ، از جمله هواپیماهایی را که شرکت از عقب مانده خود خارج کرده بود. هواپیمای مسافربری پرفروش آن ، 737 مکس ، که اکنون ظاهراً از آن به عنوان 737-8 استفاده می شود ، بیش از یک سال است که پس از دو تصادف مرگبار در فاصله کمتر از شش ماه ، باعث کشته شدن 346 نفر شد. بوئینگ در تلاش است تا برای سیستم ایمنی مقصر این تصادفات ، راه حلی را پیدا کند. قانونگذاران آمریكایی كه سال گذشته در مورد این شركت تحقیق كردند ، آن را به پنهان كردن اطلاعات در مورد هواپیما از تنظیم كنندگان در طی فرآیند تصویب متهم كردند.

خبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده با افزایش شگفت آور شغلی انتظار نمی رود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید