با شروع کشورها برای کاهش محدودیت های coronavirus ، قیمت های نفت افزایش می یابد و تقاضا بیشتر می شود – RT Business News

قیمت نفت در روز دوشنبه با افزایش تولید و علائم بهبود تقاضای سوخت افزایش یافت زیرا اقتصادهای جهانی شروع به کاهش محدودیت هایی کردند که برای جلوگیری از گسترش تاج خوراکی اعمال شده است.

بنچمارک جهانی از ساعت 15:00 به وقت گرینویچ با 8 درصد افزایش به 35.31 دلار در هر بشکه رسید. نفت خام وست تگزاس واسطه (WTI) با نزدیک شدن 12 ژانویه به حدود 33 دلار در هر بشکه ، با انقضای قرارداد ژوئن آن در 19 ماه مه افزایش یافت.

معاملات WTI فعالانه تر برای تحویل ماه ژوئیه با 8 درصد افزایش به 31.89 دلار رسید ، در حالی که قرارداد تحویل اوت 7/4 درصد با 32.33 دلار بالاتر بود.

خبر مرتبط  افزایش تنش های آمریکا و چین بار اضافی غیرقابل تصوری را برای اقتصاد آمریکا ایجاد می کند - پروفسور وولف به رونق بوست - اخبار تجاری RT

رشد دوشنبه پس از سقوط تاریخی WTI در ماه گذشته ، یک روز قبل از انقضا ماه مه آن ، به زیر صفر رسیده است. علیرغم سومین هفته مستقیم دستاوردها ، WTI هنگامی که WTI بالای 60 دلار در هر بشکه معامله کرد ، هنوز پایین تر از حد ژانویه نیست. از آنجا که کشورها شروع به برداشتن اقدامات خنثی سازی می کنند و تعداد بیشتری از وسایل نقلیه در جاده ها باز می گردند ، قیمت ها در سراسر جهان پشتیبانی می شوند.
همچنین در rt.com
با بازگشت رانندگان به جاده ها ، نفت دوباره تقاضا می شودخبر مرتبط  آیا عربستان سعودی می تواند توافق اوپک را تا سال 2022 تمدید کند؟ - اخبار تجاری RT

خاموش شدن ناشی از كروناویروس جهانی ، تقاضای سوخت را به پایین ترین سطح تاریخها سوق داده است. از دیگر عوامل تقویت نفت خام این واقعیت است که شرکت های انرژی آمریکا تعداد دکل های نفت و گاز طبیعی را کاهش می دهند. داده های اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده نشان می دهد که تولید 1.5 میلیون بشکه در روز پایین تر از سطح بالای زمان مارس 13.1 میلیون بشکه در روز کاهش یافته است.

“تولید کنندگان به میزان چشمگیری بازده تولید را کاهش می دهند و با افزایش تقاضا ، بازار در مسیر کندی به سمت بهبود است.” به نقل از CNBC ، پائولا رودریگز ماسو ، تحلیلگر ارشد بازارهای نفت Ristad Energy گفت. “در مواجهه با تقاضای ناچیز و قیمت های کم جاذبه ، محدودیت تولید سریعتر و عمیق تر از آنچه پیش بینی شده بود قرار گرفت.”

هفته گذشته عربستان سعودی ، بزرگترین صادرکننده نفت در جهان ، متعهد شد در ماه ژوئن یک میلیون بشکه اضافی در روز کاهش دهد. اوپک + می خواهد کاهش نفت موجود را فراتر از ماه ژوئن که گروه قرار است در مرحله بعدی برگزار شود ، حفظ کند.

خبر مرتبط  ما وقتی بازار متوجه شدیم که واکسن coronavirus بزودی آماده نخواهد شد ، سهام می روند و شاهد شیرجه رفتن دیگری هستیم - RT's Boom Bust - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید