با رشد تعداد جهانی پرونده های Covid-19 ، بازارهای سهام از ترس انسداد بیشتر سقوط می کنند – RT Business News

سهام جهانی در روز چهارشنبه به دلیل ترس سرمایه گذاران از افزایش ویروس کرونا در ایالات متحده و اروپا می تواند بهبود اقتصادی را متوقف کند ، به شدت کاهش یافت.

میانگین صنعتی داو جونز در افتتاحیه وال استریت بیش از 800 واحد یا تقریباً سه درصد افت کرد. S&P 500 و فناوری سنگین Nasdaq Composite نیز تقریباً سه درصد در زمان تهیه این مقاله معامله می شدند.

بازارهای سهام اروپا نیز تحت فشار قرار گرفتند ، شاخص DAX آلمان و CAC 40 فرانسه بیش از چهار درصد رشد کردند. FTSE 100 در لندن بیش از سه درصد کاهش یافت.

خبر مرتبط  بدهی جهانی "سیاه چاله" به زودی بالغ بر 100 دلار خواهد شد و "ما قصد داریم در آن جذب شویم" - Max Keizer - RT Business News

“بازارهای مالی هنوز از افزایش تعداد پرونده ها و همه گیری عصبی هستند” به نقل از CNN ، پل دونووان ، اقتصاددان ارشد در مدیریت ثروت جهانی UBS ، گفت. “نگرانی در مورد تاثیری است که این ممکن است بر سطح ترس داشته باشد – چه در بین مصرف کنندگان و چه در بین سیاست گذاران.”
همچنین در rt.com
وزیر هشدار داد ، آلمان ممکن است تا پایان این هفته روزانه 20،000 مورد جدید Covid-19 را ببیندخبر مرتبط  گلدمن انتظار دارد نفت در سال آینده به 65 دلار برسد - RT Business News

بر اساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، موارد روزانه ویروس کرونا در ایالات متحده طی هفته گذشته با رکورد متوسط ​​71،832 افزایش یافته است. بستری شدن در رابطه با ویروس کرونا در 36 ایالت حداقل 10 درصد افزایش داشت.

افزایش موارد عفونت در سراسر اروپا باعث نگرانی از محدودیت بیشتر در منطقه شد. رئیس جمهور فرانسه ، امانوئل مکرون قرار است اواخر روز چهارشنبه در فرانسه سخنرانی کند و می تواند قفل شدن بیشتر را اعلام کند. به گزارش رویترز ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان در حال بررسی تعطیلی تمام بارها و رستوران های این کشور است که از اوایل ماه نوامبر آغاز می شود.

خبر مرتبط  آیا اپراتورهای خط لوله آمریکا از بحران نفت جان سالم به در خواهند برد؟ - اخبار تجاری RT

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید